היכן מקבלים את הכרטיסים למשחקים בלונדון

שאלה שנשאלנו במייל – להוספת שאלה תגובה או התייעצות

שאלה:

מחפש כרטיסים למשחק של ליברפול ב6.12 + ארסנל ב2.12 האם ניתן לקנות דרככם את הכרטיסים למשחקים? או לרכוש באתר אינטרנט? האם זה אותו מחיר?

כמו כן איך מקבלים את הכרטיסים?

**פרסומת**תשובה:

שלום רנן,

לגבי הזמנה באתר הקבוצה (עיר האירוע) מול הזמנה במערכת שלנו או כל סוכנים אחרים פירטנו רבות בדף הראשי על כרטיסים לכדורגל בלונדון – בגדול ההזמנה במערכת שלנו ו/או כל סוכן אחר היא יקרה יותר. יש פעמים שהיא מחוייבת כי לא ניתן להשיג כרטיסים בצורה בטוחה בדרך אחרת ויש פעמים שהיא רק מעניקה שקט נפשי אך אפשר להשיג כרטיסים בעיר עצמה. בכל האמור לכרטיסים לליגה האנגלית לגבי ארסנל ובכלל כדורגל בלונדון יש דנימקה שונה מליברפול – בעוד שללבירפול יותר קל להשיג כרטיסים בעיר ובאתר הקבוצה – ולא תמיד צריך לשלם את מחיר העמלה לסוכנים השונים במקרה של ארסנל – הסיפור שונה (ראה גם כרטיסים לארסנל) – למשחקי ליגה של ארסנל קשה מאוד להשיג כרטיסים שלא בעזרת סוכנים (במערכת שלנו או במערכת אחרת).

במידה ואתה מזמין דרך המערכת שלנו, אפשרויות המשלוח של הכרטיס והעליות השונות של משלוח זה מפורטים בדף ההזמנה של כל כרטיס (לאחר שבחרת את קטגוריית הכרטיסים, לפני שאתה עובר לשלב פרטי תשלום). ישנם מספר אפשרויות (שתלויות באופציות שמאפשרים הסוכנים השונים במערכת):

א. איסוף עצמאי בעיר האירוע – במקרה זה אתם אוספים עצמאית את הכרטיסים במרכז לונדון ו/או ליברפול (אפשר תוך כדי טיול-זה במקומות מרכזיים), אין על כך עלות נוספת (למעשה כך אתם חוסכים את מחיר המשלוח). לצערי בלונדון אין הרבה מקרים בהם אפשרות זאת קיימת (התשתית לכך אינה טובה כל כך).

ב. משלוח למלון בו תלונו – על כך יש תשלום נוסף של 40-80 ש”ח לכל ההזמנה (בכל עיר זה משתנה). לאחר ההזמנה אתם מקבלים מספר חירום שזמין שבע ימים בשבוע עד שעה 23:00 בלילה לפתרון של כל בעיה אפשרית (שלא אמורה להיות בכלל). זו אופציה שקיימת כמעט תמיד.

ג. כרטיס אלקטרוני – כרטיס הנשלח אליכם למייל (כמו כרטיס טיסה) אופציה זו – היא הנוחה והזולה ביותר (כ20-25 שח דמי הנפקה) – שוב לצערי אופציה זו אינה תמיד קיימת.

ד. דואר לישראל. אופציה יותר יקרה (כ20 פאונד). יש לבדוק טוב טוב שהכרטיס יגיע לפני הטיסה. לא מומלץ ולרוב לא קיים במקרה של כדורגל בלונדון (בחלק מההופעות בעיר אופציה זו יותר אפשרית).

ה. לקיחה בקופת האצטדיון בזמן משחק. אופציה זו אפשרית בלונדון ובליברפול כאשר אתם רוכשים כרטיסים רשמיים בלבד (למרות שהיום כמעט כל הקבוצות מוציאות כרטיסים אלקטרוניים).

 
מתנצל על שגיאות הכתיב,
לכל שאלה, התייעצות ובקשה אפשר לפנות אליי במייל זה

Ohad Shaked  אוהד שקד
http://www.hakolal.co.il
עמוד הפייסבוק של הכל עלקבוצת הפייסבוק של הכל על

המלצות כלליות למזמינים כרטיסים לכדורגל בלונדון:

  • לא לכל משחק צריך להזמין כרטיסים מראש דרך סוכנים (גם לא דרך המערכת שלנו), אפשר בחלק גדול מהמקרים לבצע את ההזמנה דרך האתרים הרשמיים של הקבוצות. בלונדון המצב יותר בעייתי מאשר למשל בברצלונה, במדריד או ברומא. למשחקים של הקבוצות המבוקשות צ’לסי וארסנל, לא פשוט להשיג כרטיסים שאינם כרטיסים רשמיים ויקרים. לעומת זאת, במשחקים של טוטנהאם מדובר באצטדיון גדול שאינו מתמלא ובמשחקים של הקבוצות הקטנות יותר, בוודאי באלו של הליגה השניה, יש לא פעם כרטיסים פנויים שקונים ישר מאתר הקבוצה או בקופות האצטדיון. מצד שני, יש יתרונות בהזמנה מראש דרך סוכנים מקצועיים. כשמדובר בקבוצות הגדולות, ו/או במשחקים חשובים או כשמדובר בכרטיסים מבוקשים, אין ממש אופציות אחרות לרכישת כרטיסים. בסופו של דבר, כל מקרה לגופו. אפשר לקרוא על כך בעמוד המפורט על: כרטיסים לכדורגל בלונדון ולהתייעץ עימנו).
  • בלונדון יש משמעות לא קטנה לסוג הכרטיס. אם בחרתם בכרטיס רשמי של הקבוצה, אתם משלמים יותר כסף (לעיתים עבור חווית צפייה פחות טובה), אך אתם עם ראש שקט. אם אתם מזמינים כרטיס יד שניה (לרוב כרטיס של מנוי שמוכר את כרטיסו), אתם יכולים לחסוך כסף ולשפר את רמת הישיבה, אבל אתם צריכים לעמוד בכללי התנהגות מסויימים ולהיות מוכנים שהסדרנים אולי ישאלו אתכם שאלות כאלו או אחרות. לדעתנו, לכל תייר יש את האופציה שמתאימה ביותר עבורו ואין פה נכון ולא נכון. אנו ממליצים מאוד לקרוא את עמוד זה – כרטיס רשמי וכרטיס מנוי לכדורגל בלונדון ולהתייעץ עימנו לפני ההזמנה.
  • שימו לב! כמעט תמיד (אלא אם מצויין אחרת), הישיבה במשחקים בעיר היא עם אוהדי הקבוצה המארחת. יש להתנהג בהתאם וכמובן לבוא בבגדים מתאימים. לא נעים ואף יכול לגרור סילוק מהאצדטיון, אם למשל תגיעו לאצטדיון האמירויות (האצטדיון של ארסנל) עם חולצה של צ’לסי.
  • בכל הנוגע למלונות למגיעים לצפות במשחק. לא מומלץ ללון ליד האצטדיונים השונים, מכיוון שהם רחוקים מהמרכזים התיירותיים של העיר. כל האצטדיונים נגישים מאוד בתחבורה ציבורית, כך שלישון באיזור מרכזי אך מרוחק מהם לא יהווה בעיה. כדאי לבדוק עמוד זה בנושא – מלונות בלונדון לחופשת כדורגל.
  • אנו משתדלים לסקור את המשחקים המבוקשים שיש בלונדון בעמוד זה: כדורגל בלונדון.
  • *פרסומת* כשאתם בוחרים סוכן שיסגור לכם חבילת ספורט בלונדון, חשוב שתבדקו את האמינות והזמינות שלו. בנוסף בדקו שהוא יודע להתאים לכם בדיוק את מה שאתם צריכים: את המלון, הטיסה והכרטיסים הנכונים >>> בדקו אותנו לפני שאתם מזמינים, TIKTIK מתמחים בחבילות כדורגל והופעות (תוכן זה הינו תוכן פרסומי ולא המלצת מערכת הכל על). *פרסומת*
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל