טיסות וחבילות ללונדון עם דיזנהאוז

מבט כללי על דיזנהאוז

דיזנהאוז היא אחת מחברות שיווק התיירות הגדולות והחשובות בארץ ומהמובילות בשיווק של טיסות וחבילות לחו”ל. לחברה מערכת של טיולים מאורגנים ומודרכים ברחבי העולם והיא מספקת שירותי סאמר סקול בכל קיץ באירופה (לא מעט מאילו נערכים בלונדון). לונדון היא אחת מהיעדים המרכזיים והחשובים של החברה, שמשקיעה רבות בהצעות לחבילות נופש ללונדון.

מבדיקה שלנו דיזנהאוז לרוב בונה חבילות משתלמות ביותר ללונדון שאינן כוללות כרטיסים לכדורגל בעיר או הופעות בעיר (ראה מידע נוסף בדפים על כרטיסים לכדורגל לליגה האנגלית) אם כי הצע המלונות שלהם לחבילות בעיר אינו גדול.

כמו כל חברות שיווק התיירות תוכלו כמובן להזמין חבילה באתר דיזנהאוז (לרוב משתלם אך לפעמים לא ואפשר להתייעץ ולבקש עזרה בהזמנה בטופס מתחת) או להזמין טיסה דרכם ומלון בנפרד (אנו ממליצים לכם להיעזר במנוע חיפוש המלונות שלנו שיקל עליכם במציאת המלון המתאים לכם).

מידי פעם מציעה דיזנהוז (בחורף – באזור נובמבר) חבילה של יום אחד בלונדון לטובת יום שופינג בעיר (ראה עוד מידע על קניות בלונדון).

**פרסומת**סוגי חבילות של דיזנהאוז ללונדון

דיזנהאוז משווקת חבילות רגילות (מלונות הנעים בין שניים לארבעה כוכבים).

חברות הטיסה עימן עובדת החברה

  • אל- על (El- AL):

​אל- על מפעילה קו יומי ללונדון. רוב הטיסות של החברה הישראלית הן טיסות ישירות. השירות ברמה טובה לצד כשרות וביטחון.

  • סוויס אינטל (Swiss Int’l):

​חברת התעופה של שוויץ, ידועה בשירות איכותי ואמין. כמעט כל הטיסות שמציעה הן עם עצירת ביניים בציריך (עיר הבירה של שוויץ). החברה מעפילה קו כמעט יומי מישראל ללונדון דרך ציריך.

  • טורקיש איירליינז (Turkish Arilines):

​דיזנהוז משווקת חבילות רבות וזולות של החברה הלאומית התורכית. שימו לב שמדובר באיכות שירות נמוכה יותר מזו האירופאית המוכרת לנו ולעיתים קרובות כוללת עצירת ביניים בשדה התעופה של איסטנבול.

המלונות המרכזיים איתם דיזנהאוז עובדת בלונדון

רשימת המלונות המרכזיים בלונדון איתם דיזנהאוז עובדת בחבילות הנופש שלה בעיר (לכל מלון יש קישור למידע בעברית והשוואת מחירים להזמנתו בנפרד על מנת שתוכלו לחשב ולבחור האם להזמין חבילה או מלון וטיסה בנפרד).

מלון שלושה כוכבים, הממוקם ברחוב שקט לצד מרכזי קניות. מציע חופשה רגוע לצד מגוון גדול מאד של חנויות, מסעדות ובארים. במקום חדר כושר ובריכה מפוארים. המלון ממוקם באזור הקמדן שבלונדון, שהוא אזור תיירותי ומרתק. מומלץ למי שרוצה ללון בתוך העיר במחיר שפוי! (למידע על המלון ולהשוואת מחירים עליו במערכת שלנו).

מלון שני כוכבים, אך תואם את הסטנדרט הלונדוני. המלון כולל כניסה מפוארת ובר יינות מהודר. מתאים למי שמעוניין לחסוך בחופשה אך להינות מקרבה למגוון אטרקציות. (למידע על המלון ולהשוואת מחירים עליו במערכת שלנו).

מלון נוסף המתאים עבור המחפשים קירבה לאתרים תיירותיים בלונדון. מדובר במלון המציע אירוח מפנק, ברמה של 4 כוכבים, לצד קירבה למגוון אתרים בלונדון כגון: מוזיאון אולימפיה וגני קנזינגטון. מומלץ למי שמעוניין לשהות זמן רב במלון! (למידע על המלון ולהשוואת מחירים עליו במערכת שלנו).

נקודות נוספות

  • בניגוד לרוב חברות התיירות הישראליות הגדולות דיזנהאוז מציעה חבילות לצעירים (18-24) במחיר מוזל. כדאי לקבוצת אוכלוסייה זו לבדוק את דיזנהאוז מול איסתא (ראה גם איסתא ללונדון) המציעה אפשרות דומה מאד.

האם החבילות של דיזנהאוז אכן יוצאות זולות?

מבדיקה שלנו החבילות של דיזנהאוז יצאו ב-100% מהפעמים זולות יותר מהזמנת טיסה ומלון דומים בנפרד!

טיפים לשימוש יעיל במערכת של דיזנהאוז

1. לחברת דיזנהאוז ישנם מספר רב של “טיולי נושא”. כדאי לבדוק שם האם קיים טיול המתאים לכם.

2. דיזנהאוז מאפשרת השלמה של הזמנת רכב והזמנת מלון בנפרד. אנו חושבים שבניגוד לטיסות, חבילות וטיולים מאורגנים בהם דיזנהאוז נותנת שירות מצוין, בנושא זה השירות שלהם לוקה בחסר (ראה הכל על מלונות והשכרת רכב בחו”ל).

3. נצלו את מערכת ההתאמה של דיזנהאוז שתעזור לכם במציאת ההצעה הטובה לכם.

4. לאחר הכנסת פרטי הטיסה המבוקשת, המערכת של דיזנהאוז תציע לכם טבלת השוואה למציאת הטיסה המתאימה לכם – כדאי לנצל אפשרות זו.

5. למי שמזמין באתר של דיזנהאוז (ולא טלפונית) יש פטור מדמי שירות – 12$ לכרטיס בערך. לא מסתדרים עם ההזמנה? נשמח לעזור לכם – השאירו פרטים.

 חברות ישראליות נוספות המעניקות שירותי טיסות וחבילות:
 

 

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
טיסות
מלונות
רכב
כדורגל