לגולנד למוגבלי תנועה

שאלה שנשאלנו במייל ביוני 2019 - להוספת שאלה תגובה או התייעצות

שאלה

שם מלא:
מלכה

פירוט – נסו לפרט ככל ניתן, על מנת שנוכל לעזור לכם בצורה הטובה ביותר:
שלום רציתי לדעת האם אפשר לקנות מהארץ את כרטיס הטרוולכארד. וכן לשלוח תמונות או רק שם? שאלה נוספת האם ידוע לך אילו תאריכים זולים לכניסה ללגו לנד? וכן מתי התאריכים ללונדון אי. הם הזולים? אני אהיה אי”ה בלונדון בין ה19-23 באוגוסט. תודה מלכה

**פרסומת**תשובה

שלום,
קבלתי את פנייתך לייעוץ ללונדון.
את כרטיס הטראוול קארד ניתן לרכוש בתחנות הרכבת העילית המרכזיות בלונדון, יש להצטייד לשם כך בתמונת פספורט. את הכרטיס ניתן לרכוש מראש, אך במידה ועושים כך הכרטיס נשלח בדואר ובנוסף למחיר הכרטיס ישנם דמי משלוח גבוהים יחסית, ולכן זו אופציה פחות מומלצת מאשר לרכוש את הכרטיס במקום. תוכלי לקרוא עוד על תחבורה והתניידות בלונדון בקישור הזה.
לגבי מחירים לפי תאריכים תוכלי לבדוק זאת באתרי ההזמנה:
לאתר ההזמנה לכרטיסים ללגו לנד ניתן להכינס באמצעות הקישור הזה
לאתר ההזמנה לכרטיסים ללונדון איי ניתן להיכנס באמצעות הקישור הזה

שאלה


בס”ד
לשירי שלום

תודה תשובתך זה נקרא תשובה אוטומטית. על בסיס זה תסתדרו לבד.

אני רציתי פרטים מדויקים ואתם בכל זאת בתקשורת שלכם ואנשים מיומנים באנגלית. יכולים ליצור עם גוף אנושי ולדבר האם ישנם ימים יקרים או מיוחדים בין התאריכים 19-22 לאוגוסט.

1. הביג –  בן עדין בשיפוצים? כפי שהיה שנה שעברה?

2. גלגל הענק? לונדון – אי האם יש ימים עמוסים בתאריכים האלו?

תודה
מלכה

תשובה


ראשית, אני מתנצלת שזה הרושם שקיבלת מהמענה.

לגבי הפניה עצמה:
הביג בן עדיין נמצא בשיפוצים כפי שהיה שנה שעברה.
הקיץ היא שיא עונת התיירות ולכן התור ללונדון איי צפויים להיות ארוכים מאוד. קשה לי להעריך באילו מהימים בהם תהיו בעיר יהיה תור ארוך יותר או פחות, כך או כך יש לצפות לתורים ארוכים.
לגבי המחירים – בקנייה מראש המחיר הינו מחיר זהה בעבור כל אחד מהימים הללו (הקישור הזה לרכישה מראש של לגולנד והקישור הזה לרכישה מראש של לונדון איי). לפי האתר של לגולנד המחיר בסוף השבוע (שבת-ראשון) יקר יותר מאשר כניסה באמצע שבוע.

בנוסף, לגבי הפנייה ששלחת לקרן בנוגע לתור מקוצר בלגולנד (האם את יודעת בקשר לאישור רפואי סיכום מחלות. כדי שנוכל להיכנס ללא תור הכוונה תור מקוצר? איך אפשר לעשות זאת. למשל בדיסנילנד. יש לנו אפשרות על בסיס אישור רפואי להשתלב בתור המקוצר. אנו עושים זאת כבר שנה שלישית. אנא וודאי לנו זאת?):
באשר לכניסה לפארק – לכל אדם הזקוק לסיוע ממלווה, הכרטיס בעבור המלווה הינו בחינם (זאת בתנאי ומי שמוגדר כמלווה הוא מעל גיל 14). כל מנת שהמלווה יוכל להיכנס בחינם יש להביא אחד מהמסמכים הבאים: קיצבת נכות/ביטוח לאומי או מכתב חתום מרופא כללי (על כך המסמכים להיות מהשנתיים האחרונות). עוד על הזכאות לכניסה בחינם למלווה תוכלי לקרוא בקישור הזה.

באשר לקיצור התורים – בפארק יש כרטיס אשר נקרא ride access pass. הכרטיס לא מאפשר דילוג על התור אלא שמירה על התור. במידה ותקבלי אישור על זכאותך לכרטיס זה תקבלי קוד בעזרתו תוכלי להזין מה המתקן הבא עליו תרצי לעלות, התור ישמר לך ותיודעי כמה דקות יש לך עד התור שלך. בזמן זה תוכלי לעשות דברים אחרים בפארק ולעלות על מתקנים ללא תור למשל, וכאשר תגיעי למתקן בתור שלך תיכנסי אליו ישר ללא תור. במידה ופספסת את השעה בה היית אמורה להיכנס למתקן תוכלי להזמין תור נוסף למתקן. כל פעם ניתן להזמין תור רק למתקן אחד ולא לכמה בו זמנית. כלומר זה לא כרטיס דילוג על התור, אלא שמירת תור וכך את לא תצטרכי לעמוד פיזית בתור.

על מנת להיות זכאית לכרטיס זה עליך להגיש בקשה ולמלא את הטפסים הרלוונטים באתר לפחות 5 ימי עבודה לפני הביקור, עדיף כמה שיותר מוקדם. בטופס הבקשה יש להסביר מה הבעיה בגללה מבקשים כרטיס זה (מצרפת קישור לטופס הבקשה בלינק הזה). בנוסף, צריך לצרף מכתב מרופא כללי (מהשנתיים האחרונות) המסביר למה יש צורך בכרטיס זה, יש אופציות נוספות לאסמכתאות בעבור הזכאות לכרטיס, כמו מכתב מרופא כללי שנחתם מעבר לשנתיים אחורה (כלומר מלפני 2017) בתוספת אישור על קצבת נכות/ביטוח לאומי. על האופציות הנוספות וגם על התהליך תוכלי לקרוא באתר לגולנדבקישור הזה.

מאוד חשוב לנו להדגיש שלא כל מי שזכאי לכניסה חינמית בעבור מלווה בהכרח יקבל גם אישור לride access pass, רק מי שעומד בכל הקריטריונים שלהם בעבור כרטיס זה מבחינה פגיעה פיזית או קוגניטיבית אשר מונעת מהמבקרים לעמוד בתור זכאי לו. לאחר שתשלחי את הטפסים והבקשה תיבחן, תקבלי מייל האם קיבלת את האישור או לא.

בנוסף למה שכתבתי במייל זה, בקישור ששלחתי לקריאה על התהליך באתר לגולנד (קישור הזה) יש מספר עמודי מידע בנושא (הקישורים הנמצאים מצד שמאל בעמוד), אם יהיו לך שאלות נוספות נשמח לנסות לעזור כמה שיותר.

פארק לגולנד - האתר מתחשב במגוון מגבלות אך יש להגיע עם מסמכים לשם כך (תמונה: Rob Young)פארק לגולנד – האתר מתחשב במגוון מגבלות אך יש להגיע עם מסמכים לשם כך (תמונה: Rob Young)

שאלה


בס”ד
לשירי שלום

הפעם התשובה יפה מפורטת. נפלא.

ותודה
מלכה

 
לשאלות, בירור פרטים וייעוץ ניתן לפנות אליי במייל זה.
שירי
מנהלת פניות ויעוץ אתר הכל על
http://www.hakolal.co.il
עמוד הפייסבוק של הכל עלקבוצת הפייסבוק של הכל על

כרטיסים לאטרקציות נוספות לילדים וכרטיסים משולבים בלונדון

**פרסומת**ייעוץ, הכוונה ועזרה בהזמנת כרטיסים
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל

מפה

סנן על ידי