אוקספורד, קוסטוולדס, סטרטפורד אפון-אבון וטירת וורוויק

כרטיס לטיול יום לאוקספורד, קוסטוולדס, סטרטפורד אפון-אבון וטירת וורוויק

סיור יומי מומלץ ופופולארי מחוץ ללונדון

אזור זה, שמוכר כאזור של יופי טבעי בלתי רגיל, מהווה את אחד האזורים הפסטרוליים והמקסימים בעיר. הסיור יוצא מהעיר לונדון ומאפשר לכם לבקר באזור האנגלי הקלאסי, הכולל את קוסטוולדס, אוקספורד, סטנפורד וטירת וורוויק. הסיור במקום מאפשר לשקוע מעט בהיסטוריה של אנגליה תוך טיול בגבעות עגלגלות, צפייה בכפרים ציוריים, במקום הולדתו של וויליאם שייקספיר, וכמובן לבקר באחת מהאוניברסיטאות היוקרתיות בעולם, הלא היא אוקספורד המדהימה.

כרטיס לטיול יום לאוקספורד, קוסטוולדס, סטרטפורד אפון-אבון וטירת וורוויק

**פרסומת**מה הסיור כולל?

  • אוקספורד

הסיור היומי מתחיל במסע לאורך גבעות צ’ילטרן לאוקספורד, העיר עם הצריחים, וביתה של האוניברסיטה העתיקה ביותר בעולם דוברי האנגלית. המבנים האלגנטיים, בעלי האופי העתיק יומין של אוקספורד ומדשאותיה היוו מוקד משיכה לרבים לאורך השנים (כולל ביל קלינטון וביתו צ’לסי, יו גרנט וקייט בקינסייל). במהלך הטיול, תחזו בספרייה הבודליאנית ובמכללת קרייס צ’רצ’, המקום בו סצנות הארי פוטר צולמו ואותו מקום ממש בו למד אלברט איינשטיין. הסיור כולל כניסה לקרייס צ’רצ’.

האוניברסיטה של אוקספורד

 

  • סטרטפורד אפון-אבון

בשלב הבא בסיור תסיירו בקוטסוולדס, אזור המעוטר ביופי אנגלי עדין, מורשת והיסטוריה. תוכלו להציץ מבעד לחלון ולראות את הבתים המקסימים בעלי גגות הקש ואת האכסניות הקסומות של האזור. בסוף חלק זה תגיעו לסטרטפורד אפון-אבון, מקום הולדתו של היוצר המפורסם וויליאם שייקספיר. תבקרו בביתו של שייקספיר מתקופת טיודור, יחד עם הסלון האופייני, חדרי השינה והמטבח.

נוף טיפוסי בסטנפורד

  • טירת וורוויק

לאחר נסיעה קצרה מגיעים לטירת וורוויק השוכנת כאן עוד מימי הביניים, טירה אשר מגדליה המדהימים נשארו ללא פגע במשך שנים רבות. כאן תחזרו בזמן כ-1,000 שנים לאחור, תוך חציית גשר הולכי רגל לעולם אבוד של נשפים, קרבות וחגיגות. טפסו בגרם המדרגות המתפתל אל מגדל הנסיכה, או, אם תחושו אמיצים, בקרו במרתפים המצמררים בהם עונו אסירים בימי הביניים. ייתכן שתרצו לערוך טיול בגנים המרהיבים והמטופחים של הטירה, בהם קשתים ומתאבקים מתאמנים בחודשי הקיץ.

טירת וורוויק
כתובת האיסוף ליציאה לסיור:

Victoria Coach Station, Gates 1-5 (יציאה בשעה 8:45).

ייעוץ, הכוונה ועזרה בהזמנת כרטיסים
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל