הכל על - כרטיס רשמי וכרטיס מנוי לכדורגל בלונדון
 
דף הבית >> לונדון 2018, המדריך התיירותי, המקיף ביותר בעברית >> כדורגל והופעות בלונדון >> כרטיסים לכדורגל בלונדון >> כרטיסים לכדורגל בלונדון - טיפים, המלצות, שאלות ותשובות >> כרטיס רשמי וכרטיס מנוי לכדורגל בלונדון

הכל על לונדון
מידע נוסף על הופעות וכדורגל בלונדון:


מידע נוסף על ספורט והופעות בחו"ל:


פרסומות

 
 
 
הכל על - מידע לתייר ולמטייל הישראליבניית חופשה בלונדון:
מלונות | טיסות | חבילות | כדורגל | השכרת רכב
Booking.com  

הצעות חמות למלונות 

כרטיס רשמי וכרטיס מנוי לכדורגל בלונדון

מה ההבדלים בין הכרטיסים הרשמיים וכרטיסי המנוי במשחקי הכדורגל בלונדון?

דף זה הוא חלק ממידע והזמנה של אירועי ספורט והופעות בחו"ל, שיתוף פעולה של אתר הכל על עם חברת ticketingo וחברת TikTik להוספת שאלה תגובה או התייעצות


שאלה: ראיתי באתר שיש מושג שנקרא - כרטיס רשמי למשחק כדורגל בלונדון. האם תוכלו להסביר מה זה אומר ומה ההבדל בין כרטיס זה לכרטיסים האחרים? כמו כן ראיתי שהוא כרטיס יקר יותר מן האחרים למרות שיש כרטיסים קרובים ממנו למגרש ובמקומות יותר טובים. האם תוכלו להסביר את עניין זה?
--------------------
   *פרסומת*   


 
ישנם שני סוגים של כרטיסים שאפשר להזמין למשחק כדורגל בלונדון כרטיסים רשמים המנופקים על ידי הקבוצות עצמם ומיועדים לתיירים ולאורחים שאינים מנויי הקבוצה וכרטיסים לא רשמיים שהם למעשה מנויי הקבוצה שמוכרים את הכרטיס שלהם תמורת תשלום.

ההבדלים בין שני סוגי כרטיסים אילו הוא משמעותי במקרים של משחקי הקבוצות הגדולות של לונדון והליגה האנגלית – ארסנל (ראה כרטיסים לארסנל) וצ'לסי (ראה כרטיסים לצ'לסי) שלמעשה המשחקים לקבוצות הללו הם תמיד סולד אווט מלבד משחקי גביע קטנים וכדומה. כמעט בכל משחקי הליגה האנגלית ומשחקי ליגת האלופות האצטדיונים של הקבוצות הנ"ל (האמיריות וסטמפורד ברידג') מלאים.

אנו מאפשרים במערכת ההזמנה שלנו להזמין את שני סוגי הכרטיסים כיוון שלשניהם יש ביקוש ולשניהם יש תמורה חשובה לקהלים שונים.

הכרטיס הרשמי, יקר יחסית למיקום הישיבה. כלומר הוא כרטיס יקר יותר מכרטיסים זולים של ישיבה מאחורי השער, ואף יותר יקר מכרטיסים ברמת ההושבה המקבילה ובמקרים רבים אף יקר יותר מכרטיסים ברמת הושבה גבוהה יותר (כרטיס ישיבה לאורך המגרש). בנוסף במשחקים רבים כרטיסים אילו נגמרים במהירות ואין אפשרות להשיג אותם בתקופה הסמוכה למשחקים מאוד מבוקשים. מצד שני, אישור ההזמנה לכרטיסים אילו הוא מהיר יחסית, וכרטיסים אילו מספקים שקט נפשי,חבילות אירוח שמספקות חווית צפיה גבוהה ולא פעם מזכרות שישארו עמכם לכל החיים 

כאמור הכרטיס שאינו רשמי הוא למעשה מנוי שמוכר את כרטיסו. המערכת שלנו אינה מקשרת אותכם למנוי אלא לסוכן שמתווך את העסקה ובכך אומנם אתם משלמים עמלה לסוכן (שהיא לא קטנה איש לא עובד בחינם), אך משיגים קניה אמינה, התחייבות להספקת הכרטיס, קבלה ואישור הזמנה, שירות לקוחות וכדומה שהזמנה בפורום של כרטיס אוהדים כזה או אחר אינה מספקת ובכך נמנע ממכם אלף ואחת כאבי לב שונים ומשונים שבמרכזם נסיעה ללונדון עבור משחק כדורגל ואי קבלת הכרטיס שהוזמן מראש - כפי שלעיתים קורה כאשר מזמינים כרטיס ממנוי שאין מאחוריו בקרה).

כרטיס שאינו רשמי, הוא זול יחסית לכרטיס הרשמי ובזה עיקר יתרונו. התמורה למחיר גבוהה יותר, אפשר להשיג כרטיסים טובים יותר מהכרטיסים הרשמיים במחיר נמוך יותר ולכן הרבה מאוד תיירים מעוניינים דווקא בו. צריך לקחת בחשבון שכרטיס שאינו רשמי יכול לגרור הטרדות מסדרן שינסה לברר מאיפה ואיך השגתם את הכרטיס, ועליכם לדעת מה לענות לו (תקבלו את כל המידע על כך אחרי ההזמנה של הכרטיס בצורה מסודרת) בנוסף, לעיתים רבות לוקח זמן עד שיש אישור על הזמנה של כרטיסים אילו.

ההמלצות שלנו

  • לפעמים אין ברירה ויש כרטיסים זמינים מסוג אחד – במקרה כזה אין התלבטות. במיוחד כאשר מדובר בשלושה כרטיסים ומעלה בהושבה ביחד – שאז צריך יותר להתפשר במה שהסכונים השונים יכולים לספק.
  • מי שרוצה תמורה גבוהה (מבחינת מיקום הישיבה במגרש) למחיר המשולם לכרטיס – עדיף כרטיס שאינוי רשמי – שכאמור הוא זול יותר (לעיתים בהרבה).
  • מי שרוצה שקט נפשי,חווית אירוח וכדומה, עדיף כרטיס רשמי שהוא יקר יותר ומאוד מוגבל מבחינת מקום ההושבה. מאוד מומלץ למי שנוסע עם ילדים למשל.
  • רוצים להתייעץ עימנו באופן אישי – השאירו פרטים.

 *אנו כותבים בעמוד זה את דעתינו המבוססת על ניסיון ואיסוף תגובות והמלצות של גולשים – חושבים כמונו ורוצים להוסיף מידע?, מתנגדים לדעתינו? יש לכם המלצה נוספת? – הוסיפו את תגובתכם.

הנחות בלעדיות  לגולשי הכל על  על מגוון חבילות כדורגל והופעות בחו"ל
 > לפרטים  לחצו כאן < 

המלצות כלליות למזמינים כרטיסים לכדורגל בלונדון:

  • לא לכל משחק צריך להזמין כרטיסים מראש דרך סוכנים (גם לא דרך המערכת שלנו), אפשר בחלק גדול מהמקרים לבצע את ההזמנה דרך האתרים הרשמיים של הקבוצות. בלונדון המצב יותר בעייתי מאשר למשל בברצלונה, במדריד או ברומא. למשחקים של הקבוצות המבוקשות צ'לסי וארסנל, לא פשוט להשיג כרטיסים שאינם כרטיסים רשמיים ויקרים. לעומת זאת, במשחקים של טוטנהאם מדובר באצטדיון גדול שאינו מתמלא ובמשחקים של הקבוצות הקטנות יותר, בוודאי באלו של הליגה השניה, יש לא פעם כרטיסים פנויים שקונים ישר מאתר הקבוצה או בקופות האצטדיון. מצד שני, יש יתרונות בהזמנה מראש דרך סוכנים מקצועיים. כשמדובר בקבוצות הגדולות, ו/או במשחקים חשובים או כשמדובר בכרטיסים מבוקשים, אין ממש אופציות אחרות לרכישת כרטיסים. בסופו של דבר, כל מקרה לגופו. אפשר לקרוא על כך בעמוד המפורט על: כרטיסים לכדורגל בלונדון ולהתייעץ עימנו).
  • בלונדון יש משמעות לא קטנה לסוג הכרטיס. אם בחרתם בכרטיס רשמי של הקבוצה, אתם משלמים יותר כסף (לעיתים עבור חווית צפייה פחות טובה), אך אתם עם ראש שקט. אם אתם מזמינים כרטיס יד שניה (לרוב כרטיס של מנוי שמוכר את כרטיסו), אתם יכולים לחסוך כסף ולשפר את רמת הישיבה, אבל אתם צריכים לעמוד בכללי התנהגות מסויימים ולהיות מוכנים שהסדרנים אולי ישאלו אתכם שאלות כאלו או אחרות. לדעתנו, לכל תייר יש את האופציה שמתאימה ביותר עבורו ואין פה נכון ולא נכון. אנו ממליצים מאוד לקרוא את עמוד זה - כרטיס רשמי וכרטיס מנוי לכדורגל בלונדון ולהתייעץ עימנו לפני ההזמנה.
  • שימו לב! כמעט תמיד (אלא אם מצויין אחרת), הישיבה במשחקים בעיר היא עם אוהדי הקבוצה המארחת. יש להתנהג בהתאם וכמובן לבוא בבגדים מתאימים. לא נעים ואף יכול לגרור סילוק מהאצדטיון, אם למשל תגיעו לאצטדיון האמירויות (האצטדיון של ארסנל) עם חולצה של צ'לסי.
  • בכל הנוגע למלונות למגיעים לצפות במשחק. לא מומלץ ללון ליד האצטדיונים השונים, מכיוון שהם רחוקים מהמרכזים התיירותיים של העיר. כל האצטדיונים נגישים מאוד בתחבורה ציבורית, כך שלישון באיזור מרכזי אך מרוחק מהם לא יהווה בעיה. כדאי לבדוק עמוד זה בנושא - מלונות בלונדון לחופשת כדורגל.
  • אנו משתדלים לסקור את המשחקים המבוקשים שיש בלונדון בעמוד זה: כדורגל בלונדון.
  • כשאתם בוחרים סוכן שיסגור לכם חבילת כדורגל ללונדון, חשוב שתבדקו את האמינות והזמינות שלו. אנו מקיימים יחד עם חברת TikTik מהמובילות בתחום חבילות הספורט בישראל מבצע יחודי לגולשי הכל על של 25 דולר הנחה על מגוון חבילות הכדורגל ללונדון, >לפרטים לחצו כאן<


--פרסומת--

 

​אולי יעניין אתכם גם:


דפים נוספים באתר העוסקים בשאלות ותשובות, טיפים והמלצות על כרטיסים לכדורגל בלונדון (לרשימה המלאה): 
 

כרטיסים לדרבי של מנצ'סטר באפריל

אני צריך כרטיסים לדרבי של מנצ'סטר שיערך בחודש אפריל

אילו משחקי כדורגל מתקיימים בלונדון במהלך חודש מרץ?

אנחנו טסים ב 8-14 במרץ ללונדון. רוצה להפתיע את בעלי במשחק כדורגל, אשמח לכוונה.

האם יותר כדאי לרכוש כרטיס למשחק של צ'לסי נגד סטוק סיטי בארץ?

שלום, האם יותר כדאי לרכוש כרטיס למשחק של צ'לסי נגד סטוק סיטי בארץ או לרכוש בלונדון או באצטדיון עצמו? אני נוסע בין התאריכים 29/12 – 03/01

כרטיסים לשלושה משחקים של הליגה האנגלית

אני מתכנן לנסוע לאנגליה ל3 משחקי כדורגל יחד עם אבא שלי. המשחקים שאנחנו רוצים להגיע אליהם הם טוטנהאם-צסקא מוסקבה, מנצ'סטר יונייטד-טוטנהאם, לסטר-מנצ'סטר סיטי...

כרטיס לילדים במשחקים בלונדון

האם יש כרטיסים לילדים במשחקים בלונדון?

כדורגל בלונדון - בחודשי הקיץ (יוני יולי אוגוסט)

האם יש משחקי כדורגל בלונדון בחודשי הקיץ?

מועד לא סופי במשחקים בלונדון

איך ניתן לדעת מתי לקנות את הכרטיסי טיסה כשמועדי המשחק אינם סופיים?

להזמין כרטיסים מראש או להזמין בעיר למשחקים בלונדון?

מה עדיף במשחקים בלונדון - הזמנת כרטיסים מראש או כשאנחנו כבר בעיר?

משלוח למלון של כרטיסים למשחקים בלונדון

איך בדיוק עובד המשלוח של הכרטיסים למלון? זה מומלץ?

כרטיס אלקטרוני למשחקים בלונדון

מה זה אומר בדיוק כרטיס אלקטרוני?


 
 
צריך עזרה בהזמנת חופשת כדורגל בלונדון? אנחנו יכולים לעזור!

arrow, left icon
רוצה שנעזור גם לך?
הכנס פרטים בטופס המצורף

 


              
                                     
                                     
  
 
 
 
+ שלח משוב
+ שלח הצעה כיצד יש לערוך את העמוד

 

 מצאתם שגיאת כתיב או ניסוח לא ברור? יש לכם מה להגיד? המחיר השתנה?
יש לכם המלצה או שאתם רוצים להוסיף הערה עובדתית?
רוצים שנפרסם תמונה או מאמר שלכם באתר?


הגיבו ועזרו לנו לבנות את אתר התיירות המעמיק ביותר בעברית! 

(בעלי אתרים יקרים - לינקים שאינם מועילים לגולשים לא יפורסמו
אך אנו יותר מנשמח לפרסם קרדיטים ולינקים למידע, תמונות או עריכה חדשה ומועילה).  

© כל הזכויות שמורות לצוות "הכל על" 

הזכויות לאייקונים שמורות ל:Alessandro Rei , WebIconSet.comIconFinderIconkaKidaubis DesignSebastien DurelSvengraphIcons LandDaddyDesignCyberchaos05DunedhelSvengraphLazyCrazy  Artdesigner.lv  VistaICO.com www.aha-soft.com Ana softLa Glanz Studio - Eugen Buzuk IconBlock  Bevelandemboss.net
יעוץ בקידום האתר: קידום אתרים ע"י עידן בן אור 

לכל שאלה ניתן ליצור עמנו קשר במייל 
למקרים דחופים 0544-979-371 (972+)
Yandex.Metrica