הכל על - כרטיס משולב לקולוסיאום ולפורום, למוזיאון הותיקן ולאוטובוס התיירים
 
דף הבית >> רומא 2018, המדריך התיירותי המקיף ביותר בעברית >> אטרקציות ברומא >> כרטיס משולב לקולוסיאום ולפורום, למוזיאון הותיקן ולאוטובוס התיירים
 
הכל על רומא

עוד תחת אטרקציות ברומא:


עוד תחת הכל על רומא:

פרסומות
 
 
 
בניית חופשה ברומא:
מלונות | טיסות | חבילות | כדורגל| השכרת רכב
Booking.com

הצעות חמות למלונות 

כרטיס משולב לקולוסיאום, למוזיאון הותיקן ולאוטובוס התיירים

Colosseum + Vatican Museums: Skip The Line + Hop-on Hop-off Bus 48H 

על האטרקציה אטרקציות ברומא
 

-כרטיס משולב לקולוסיאום, למוזיאון הותיקן ולאוטובוס התיירים-


כרטיס משולב הכולל כניסה לקולוסיאום, לפורום הרומאי ובו לגבעה הפלטינית, כרטיס דילוג על התור למוזיאון הותיקן וכרטיס לאוטובוס התיירים למשך 48 שעות.

 
- טבלת ניווט מהיר - 
מידע כללי
האם הכרטיס כדאי?
המלצות
מידע שימושי
מפה
הזמנת כרטיסים
עזרה בתכנון חופשה ברומא
להוספת תמונות, המלצות או תגובות


מידע כללי

זהו כרטיס משולב הכולל כניסה אחת לקולוסיאום, לפורום הרומאי (ניתן להכנס אליו ביום העוקב) ובו לגבעה הפלטינית, כניסה עם דילוג על התור למוזיאון הותיקן וכרטיס לאוטובוס התיירים למשך 48 שעות. שימו לב שכרטיס הכניסה אל הקולוסיאום דורש הגעה אל משרד הכרטיסים והחלפה של הוואצ'ר בסמארטפון בכרטיס נייר ובחירת משבצת הזמן הפנויה הקרובה. כלומר, לא מדובר בכרטיס דילוג על התור. כמו כן הכרטיס אינו כולל הדרכה באתרים (לא בקולוסיאום, בפורום או במוזיאון הותיקן) כי אם רק כניסה אליהם. אוטובוס התיירים מספק הדרכה קולית.

*פרסומת*
 


מעט על האתרים- הקולוסיאום, האמפיתיאטרון של רומא, הוא אחד האתרים המפורסמים של רומא ואחד מאתרי התיירות המפורסמים בעולם. ביחד עם הותיקן והפורום הרומי הוא מהווה את אתרי החובה של העיר רומא וממחיש בצורה הטובה ביותר מה היא רומא העתיקה - על שחצנותה, בנייתה הגרנדיוזית והמקצועית, מעמדותיה ואופייה "ההמוני" המזכיר את ימי הריאלטי של היום. 

הפורום הרומי שימש כעיר התחתית (ה"דאון טאון") של רומא העתיקה והמקום אליו הגיע ההמון הרומאי כדי לעשות בו כמעט הכל - וויכוחים ואספות פוליטיות, אספות דתיות, מסחר, משפט ועוד כהנה וכהנה. לכן מבנים רבים שרואים בו מאופיינים בכך שהיוו מבני ציבור - מבני שירותים וממסד - חנויות וכדומה. 

מוזיאון הותיקן הוא אחד המוזיאונים המפורסמים והגדולים בעולם, ואחד מהמוזיאונים הגדולים של רומא. ואוטובוס התיירים הוא אחת מהשיטות הפופולוריות ביותר לראות את רומא במבט תיירותי מהיר.

בעצם מדובר פה בכרטיס שמשלב את שלושת אתרי המאסט של רומא (קולוסיאום, פורום וותיקן) יחד עם אוטובוס התיירים.
 
סרטון על הקולוסיאום מערוץ היוטיוב של אתר הכל על


חזרה למעלה

האם הכרטיס כדאי?

לטעמנו, נכון לשנת 2018 רכישת הכרטיס המשולב אינו משתלם היות ורכישה של כל אחת מהאטרקציות בנפרד יוצאת לא רק זולה יותר אלא גם מאפשרת כניסה מהירה לקולוסיאום ולפורום (בעוד הכרטיס המשולב לא מבטיח דילוג על התור) וגם הדרכת אודיו לקולוסיאום (בעוד הכרטיס המשולב לא מספק שום הדרכה).

רכישה של כרטיס כניסה מהירה לקולוסיאום הכולל הדרכת אודיו (ניתן למצוא בלינק זה) תעלה 21.5 יורו. רכישה של כרטיס למבוגר באוטובוס התיירים ל-48 שעות (ניתן למצוא בלינק זה) תעלה 31 יורו. רכישה של כרטיס כניסה מהירה למוזיאון הותיקן (ניתן למצוא בלינק זה) תעלה 28 יורו. סה"כ שלושת הכרטיסים בנפרד יצאו 80.5 יורו (ויעניקו כניסה מהירה ומדריך אודיו), והמחיר של הכרטיס המשולב שפורט עליו בעמוד זה, הוא 82 יורו ללא כניסה מהירה או מדריך אודיו (כל המחירים נכונים לאמצע שנת 2018).

  בנפרד כרטיס משולב
קולוסיאום 21.5€
כולל הדרכת אודיו
 כולל כניסה מהירה

לא כולל הדרכה
 לא כולל כניסה מהירה
מוזיאון הותיקן
28
 כולל דילוג על התור

 כולל דילוג על התור
אוטובוס התיירים ל-48 שעות 31€  
  ───── ─────
סה"כ 80.5€ 82€
     
השורה התחתונה -  לא משתלם, בנפרד יוצא זול יותר וגם נותן יותר אפשרויות


לכן אנחנו ממליצים לקוראינו להכנס בנפרד (כניסה מהירה לקולוסיאום עם הדרכת אודיוכרטיס דילוג על התור למוזיאוני הותיקן ואוטובוס התיירים של רומא) לכל אחת מהאטרקציות ולבדוק את המחירים ולהשוות אותם מול מחיר הכרטיס המשולב, לפני רכישתו. היות ומחירים והצעות משתנות עם הזמן, יכול להיות שהכרטיס המשולב יהיה משתלם יותר, אך גם יכול להיות שהוא אינו משתלם וכדאי תמיד לבדוק לפני הרכישה.

חזרה למעלה

הזמנת כרטיסים לקולוסיאוםחזרה למעלה

--פרסומות--

המלצות "הכל על"

  • כפי שפורט מעלה, תחת האם הכרטיס כדאי, מומלץ לבדוק את המחיר של כל אטרקציה בנפרד ולברר אם הזמנת הכרטיסים בנפרד משתלמת יותר. נכון לבדיקה שביצענו באמצע שנת 2018, הכרטיס המשולב לא כדאי
  • 48 השעות של אוטובוס התיירים נספרות מרגע השימוש הראשון באוטובוס, לכן יש לקחת זאת בחשבון.
  • הקולוסיאום הוא מאתרי החובה למבקרים ברומא, ומומלץ מאוד לרכוש כרטיס דילוג על התור לאתר פופלרי זה שבו התורים ארוכים מאוד בעיקר בעונת התיירות. גם אם אטרקציה זו אינה מתאימה לכם, כדאי לבדוק אטרקציות אחרות הנוגעות לקולוסיאום שכן הוא אתר מאסט של העיר. דבר זה תקף גם לגבי מוזיאון הותיקן. לגבי מוזיאון הותיקן, כאשר מזמינים את הכרטיס (אם זה כרטיס בנפרד) מומלץ לבחור מדריך אודיו בתשלום נוסף של 8 יורו.

agr yhyux
שער טיטוס שבפורום הרומאי,
נקודת עניין לקהל היהודי בשל תחריט המנורה שבו (צילום מקורי)

חזרה למעלה

מידע שימושי

  • איפה מקבלים את הכרטיס? יש להציג את הוואצ'ר (ניתן להציג בסמארטפון) שנשלח במייל באוטובוס או במרכז המבקרים ולקבל בעבורו את כרטיסי הנייר. במוזיאון הותיקן יש להציג את כרטיס הנייר לאנשי הבטחון בכניסה ולסרוק אותו במשרד. בקולוסיאום יש לגשת אל משרד הכרטיסים ולבקש את משבצת הזמן הזמינה הקרובה. 

מפת אתרים ברומא

 

 
 


חזרה למעלה

עמודי סקירה על אטרקציות נוספות ברומא (לרשימת כל האטרקציות המומלצות):

רומא פאס - Roma Pass

רומא פאס - Roma Pass

רומא סיטי פאס (Rome City Pass) הוא כרטיס התיירים המפורסם והפופולארי ביותר של רומא . הכרטיס מעניק כניסה חינם לאתרים מרכזיים (לא פחות חשוב מזה דילוג על התו....
לקריאה נוספת »
אוטובוס תיירים - Rome OpenTour

אוטובוס תיירים - Rome OpenTour

אוטובוס תיירים ברומא (Rome Open Tour) הוא אחץ השיטות הפופולוריות ביותר לראות את רומא במבט תיירותי מהיר. סיור באוטובוס תיירים מיוחד בעל שתי קומות שעובר בין 10 תחנות מרכזיות (רובן ליד אתרים
לקריאה נוספת »
שייט על נהר הטייבר

שייט על נהר הטייבר

לא ניתן לדבר על רומא מבלי לדבר על עורק החיים הבסיסי שלה ומעניק החיים שלה - נהר הטייבר. העיר רומא התחילה כאשר שבטים לטיניים באו להתיישב על גדות הנהר הפורה. הנהר היה המגן והחומה הפיזית של העיר...
לקריאה נוספת »
שיעור בישול איטלקי בלב רומא

שיעור בישול איטלקי בלב רומא

שיעור הבישול האיטלקי בלב רומא הינו חוויה קולינרית מיוחדת בבירת האוכל האיטלקי המדהים שלא תשכחו. השיעור נערך לקבוצות קטנות (עד 8 אנשים) ובמהלכו תלמדו לבשל ארוחה איטלקית בת ארבע מנות כמו רומאים אמיתיים.
לקריאה נוספת »
סיור יומי באופניים חשמליות

סיור יומי באופניים חשמליות

הסיור היומי באופניים חשמליות הינה אטרקציה מומלצת מאוד והיא דרך חווייתית לראות את רומא, לקבל הדרכה מקצועית צמודה ולהספיק להגיע למספר רב של ...
לקריאה נוספת »
 
צריך/ה עזרה בהזמנת אטרקציות ברומא? רוצה להתייעץ? אנחנו יכולים לעזור!

arrow, left icon

הכנס/י פרטים בטופס המצורף
 


              
                                     
                                     
  

 
חזרה למעלה
 
 
+ שלח משוב

 

 מצאתם שגיאת כתיב או ניסוח לא ברור? יש לכם מה להגיד? המחיר השתנה?
יש לכם המלצה או שאתם רוצים להוסיף הערה עובדתית?
רוצים שנפרסם תמונה או מאמר שלכם באתר?


הגיבו ועזרו לנו לבנות את אתר התיירות המעמיק ביותר בעברית! 

(בעלי אתרים יקרים - לינקים שאינם מועילים לגולשים לא יפורסמו
אך אנו יותר מנשמח לפרסם קרדיטים ולינקים למידע, תמונות או עריכה חדשה ומועילה).  

© כל הזכויות שמורות לצוות "הכל על" 

הזכויות לאייקונים שמורות ל:Alessandro Rei , WebIconSet.comIconFinderIconkaKidaubis DesignSebastien DurelSvengraphIcons LandDaddyDesignCyberchaos05DunedhelSvengraphLazyCrazy  Artdesigner.lv  VistaICO.com www.aha-soft.com Ana softLa Glanz Studio - Eugen Buzuk IconBlock  Bevelandemboss.net
יעוץ בקידום האתר: קידום אתרים ע"י עידן בן אור 

לכל שאלה ניתן ליצור עמנו קשר במייל 
למקרים דחופים 0544-979-371 (972+)
Yandex.Metrica