הכל על - כרטיסים לריאל מדריד
 

 


דף הבית >> מדריד 2018, המדריך התיירותי המקיף ביותר בעברית >> כרטיסים לריאל מדריד
מדריד
הכל על מדריד

עוד מידע באתר על כרטיסים לריאל מדריד:


עוד מידע באתר על מדריד:

כמה מילים על ספרד:

פרסומות
 

זכויות לתמונות:
Дмитрий-5-Аверин
Kadellar
 
הכל על - מידע לתייר ולמטייל הישראליבניית חופשה במדריד:
מלונות | טיסות | חבילות | כדורגל | השכרת רכב
Booking.com

הצעות חמות למלונות


 

כרטיסים לריאל מדריד

מידע שימושי וכללי: על הזמנת כרטיסים לכדורגל בעיר מדריד והזמנת כרטיסים למשחקים באצטדיון סנטיאגו ברנבאו

שיתוף פעולה עם חברות: ticketingo TikTik ועוד

כרטיסים לריאל מדריד כרטיסים לריאל מדריד שאלות ותשובות כדורגל במדריד סנטיאגו ברנבאו הזמנת כרטיסים
 
הזמנת כרטיסים וחבילות
לספורט והופעות במדריד
דרך מערכת אתר הכל על
   

מידע על משחקים חמים של ריאל במדריד
 ריאל מדריד נגד ולנסיה 2018 
 ריאל מדריד נגד צ'סקא מוסקבה 2018 
 ריאל מדריד נגד ראיו ואיקאנו 2018 
כרטיסים לריאל מדריד - טבלת ניווט מהיר
סוגי כרטיסים ומידע כללי
הזמנת כרטיסים במערכת שלנו
הזמנת כרטיסים בקופות בעיר
מפת האצטדיון
המלצות כלליות
יעוץ וחבילות למשחקי ריאל מדריד

סוגי כרטיסים ומידע כללי

לא נפרט כאן יותר מדי על האצטדיון המדהים סנטיאגו ברנבאו (תוכלו לקרוא עליו בדף הרלוונטי בלחיצה על הקישור) מכיוון שדף זה מוכוון למעוניינים להזמין כרטיסים למשחקי כדורגל באצטדיון.

באצטדיון יש למעלה מ-86,000 מקומות. מחיר הכרטיסים תלוי בשני פרמטרים עיקריים: סוג המשחק והביקוש אליו, ומיקום הכיסא באצטדיון.

מידע על הישיבה באצטדיון סנטיאגו ברנבאו (
חלק מאתרי האינטרנט מסווגים את הכרטיסים לפי קטגוריות):
קטגוריה 1 - צידי המגרש, יציעים נמוך/אמצעי.
קטגוריה 2 - צידי המגרש, יציעים גבוהים.
קטגוריה 3 - מאחורי השערים, יציעים נמוך/אמצעי.
קטגוריה 4 - מאחורי השערים, יציעים גבוהים.

 
*פרסומת*

הכוונה היא שקטגוריות 1 ו-3 הינן הקרובות ביותר לדשא.

סיווג אחר בו משתמשים מתחלק לפי טבעות (עליונה, ראשונה, שנייה וכו') ומיקום יחסי (מאחורי המגרש, מצדדיו ובין רחבות ה-16).
 • לעיתים תראו אתרים וסוכנים המשתמשים במספרי היציע. 
 • כרטיסי VIP הם שונים (להם יש התייחסות מיוחדת).
מפת האצטדיון לקבלת הערכה כללית

סרטון מידע על הזמנת כרטיסים לריאל מדריד מתוך ערוץ היוטיוב של אתר הכל על


חשוב! 
בגלל זכויות שידור של הטלוויזיה הספרדית זמני המשחקים של הליגה הספרדית נקבעים שלושה שבועות מראש. עד אז מדובר בשלושה ימים בהם המשחק יכול להתקיים (בין שישי לשני). חשוב לקחת זאת בחשבון כשמתכננים חופשה בעיר.

איפה אפשר להזמין כרטיסים לריאל מדריד?

אנו ממליצים על חמש אפשרויות להזמנת כרטיסים למשחקים של ריאל מדריד:
 1. דרך המערכת שלנו (בשיתוף עם מספר סוכנים אמינים בניהם למשל Ticketingo הגדולה והמוכרת, ו-TikTik, בעלי נסיון ארוך בתיירות ספורט בספרד ומספר סוכנים מקומיים נוספים).
 2. באמצעות הזמנה בקופות בעיר או באתר הקבוצה.
 3. הזמנת חבילה כוללת למשחקים של מדריד (כולל טיסה, מלון וכרטיס כניסה למשחק). 
 4. ישנה גם אופציה רביעית שהפכה מקובלת יתר בשנים האחרונות והיא הזמנה מאתרי מסחר כרטיסים כמו VIAGOGO , או Ticketbis בהם אפשר לעיתים למצוא מציאות של ממש בכל האמור לכרטיסים למשחקים של ריאל, אך שיטה זו אינה מתאימה לכל לקוח, לכל אירוע וכל סוג כרטיס ואנו ממליצים לקרוא את הסקירות על החברות לפני הזמנה. 
נרחיב על השיטות השונות:

הזמנה מראש באתר שלנו:

כאמור, אנו משתפים פעולה עם סוכנים אמינים וותיקים בלבד - שאנו יכולים לסמוך עליהם במאה אחוז.
אז למה להזמין במערכת שלנו? 
 • עזרה וייעוץ שלנו. אנו יודעים לתת עזרה בבחירת הכרטיסים (כולל האם בכלל יש צורך בהזמנה מראש), ובתכנון החופשה בברצלונה (ממלון במדריד, דרך אטרקציות מומלצות ואתרים בהם כדאי לבקר). בנוסף, אנו יכולים לעזור לכל מי שרוצה בכך עם ההזמנה האינטרנטית.
 • הסוכנים שמפרסמים כרטיסים במערכת שלנו ואחראים על אספקת המוצר הינם אך ורק סוכנים אמינים ביותר המשווקים אירועי ספורט ומוסיקה מסביב לעולם ואפשר לסמוך על אבטחת המידע ועל אספקת המוצר שלהם כמו גם על היכולת לתת שירות לקוחות אמין ויעיל לאחר ההזמנה.
 • היתרון המשמעותי לתייר הישראלי הוא העובדה שלסוכנים איתם אנו עובדים יש שירות ומענה בעברית, כך שאפשר לבצע את כל תהליך ההזמנה והרכישה בשפת האם שלנו, ולא לשבור את השיניים בשיחה עם נציג שירות לקוחות מגרמניה או אירלנד.
 • לחברות והסוכנים שעובדים עימנו יש מענה טלפוני שזמין שבעה ימים בשבוע עד שעות הערב המאוחרות, כך שהחוויה המלחיצה קצת מצטמצמת.

  ראו עוד יתרונות
יתרונות: אמינות, שירות בשפה העברית, תמיכה וייעוץ. 

חסרונות: מחיר גבוה יותר מאשר לקנות בקופה ביום המשחק או באחד מהדוכנים בעיר.

הזמנת כרטיסים בקופות בעיר ובקופות האצטדיון

כרטיסים לריאל מדריד יכולים להירכש ישירות באצטדיון סנטיאגו ברנבאו (במשרד 44). כאשר אתם מתקדמים אל האצטדיון תוכלו להבחין בחלון למשרדים, שכל אחד מהם ממוספר. משרד 44 נמצא בטורה (מגדל) A, והכרטיסים לכל המשחקים שמתקיימים בשבת מוצעים למכירה יום קודם
(שישי) בשעות 15:00-20:30.
בניגוד לברצלונה למשל (שם יותר קל להשיג כרטיסים למחשקי ליגה בעיר, ראה כרטיסים לכדורגל בברצלונה), הכרטיסים למשחקים של ריאל מדריד הם קשים יותר להשגה (יש פחות כרטיסים על פחות מקומות ולכן גם המחירים יקרים יותר).
לכן, למי שחשוב לו המשחק ו/או מקום הישיבה, אנו ממליצים לא להמתין עם ההזמנה לרגע האחרון או להגעה לעיר. 

הזמנת כרטיסים מראש:

 • הזמנה באתר האינטרנט של ריאל מדריד:

  מי שמוכר את הכרטיסים למשחקים של ריאל מדריד דרך אתר האינטרנט שלהם הוא למעשה אתר "טיקטמאסטר" יחד עם הבנק הלאומי הספרדי "לה קסיה". את הכרטיסים מההזמנה שאתם מבצעים תוכלו לאסוף מכל הקופות הצהובות של הבנק שמיועדות לכך ברחבי העיר (מעבירים את כרטיס האשראי שבו בוצעה ההזמנה והכרטיס שהזמנתם יוצא). בשלב הראשון רק מנויי העונה יכולים להזמין כרטיסים, לאחר מכן חברי מועדון, ואז חברי מועדון האוהדים. רק כרטיסים שאינם מוזמנים מוצעים למכירה לקהל האוהדים הרחב, כך שהסיכוי למצוא כרטיסים טובים עולה בסמוך למשחקים (קשה במיוחד עד בלתי אפשרי במשחקים מבוקשים).
  • יתרונות: המחיר. המחיר בהזמנת כרטיסים ישירות מהאתר של ריאל מדריד או מהקופות שלהם נמוך בהרבה מהזמנה דרך סוכן (אנחנו או כל אחד אחר).
  • חסרונות: קשה להשיג כרטיסים רצויים (מקומות סמוכים באצטדיון, כרטיסים במקומות טובים וכדומה), אין תמיכה ועזרה. הימור במקרים של המתנה להזמנה ברגע האחרון.
בקיצור, אם מצאתם כרטיסים באתר הרשמי של ריאל מדריד לרוב מומלץ להזמין אותם!
 • הזמנת חבילה למשחקים של ריאל מדריד:

  יש לא מעט סוכנים וחברות המצטיינים בבניית חבילות למשחקים במדריד. למרות כל האפשרויות להזמנה של בתי מלון וטיסות באופן עצמאי ישנם רבים המעוניינים בעזרה של איש מקצוע המכיר את העיר, את המלונות, את אפשרויות הכרטיסים וכדומה. לפעמים במשחקים גדולים בליגת האלופות ו/או בקלסיקו - ישנם סוכנים המוציאים טיסות חכורות שלהם, או מזמינים כרטיסים למושבים מבעוד מועד - מה שמאפשר להם להציע חבילות זולות משמעותית מיכולת ההזמנה של מי שמפרק את ההזמנה (כלומר מזמין טיסה, מלון, כרטיסים בנפרד). ההמלצה שלנו היא לבחון את האופציה ולראות האם ההצעה הינה משתלמת.
  • יתרונות: קבלת פתרון מלא לכל הצרכים של החופשה שלכם, ראש שקט, לפעמים מביא להוזלה משמעותית.
  • חסרונות: פחות גמיש לפעמים יוצא יקר.

הנחות בלעדיות  לגולשי הכל על  על מגוון חבילות כדורגל והופעות בחו"ל
 > לפרטים  לחצו כאן < 

 • הזמנת כרטיסים מסוכן:

  ישנם סוכנים רבים שישמחו למכור לכם כרטיסים, אם אתם מזמינים מסוכן אנו כמובן ממליצים לבדוק שוב את ההצעות במערכת שלנו. יש כמובן סוכנים אחרים שיציעו לכם כרטיסים או חבילה מלאה במחיר אטרקטיבי - חשוב לבדוק לפני ממי אתם מזמינים. 
  • יתרונות: משיגים את הכרטיסים המתאימים, מקבלים ליווי צמוד ודאגה שהכרטיסים אכן מגיעים, ומבטיחים נסיעה שלא לשווא. 
  • חסרונות: לא פעם יקר יותר (אך לא תמיד).
 

המלצות כלליות למזמין כרטיסים לכדורגל במדריד:

 • כפי שמפורט בעמוד זה - יש המון שיטות להזמנת כרטיסים למשחקים של ריאל מדריד. כולן טובות והבחירה בניהם צריכה להיות תוך שיקלול המשחק, סוג הכרטיס, זמן ההזמנה וסוג הלקוח. אנו ממליצים להתייעץ עימנו לפני הזמנה. שווה גם להציץ בעמודי שאלות ותשובות על משחקים של ריאל מדריד. כמו כן אנו משתדלים לסקור את המשחקים החמים של הקבוצה ולסקור את נושא הכרטיסים, המלונות והטיסות במשחקים אילו - ראה גם כדורגל במדריד.
 • חשוב לדעת: כפי שכתבנו בעמוד, ההזמנה מראש של כרטיסים אינה קריטית בכל משחק. לעיתים הרבה יותר קריטי הוא להזמין טיסות מראש - מכיוון שטיסות למדריד הסמוכות למשחקים מבוקשים הרבה פעמים משמעותית יקרות יותר ככל שמתקרב תאריך הטיסה. 
 • בכל מקרה לא להזמין מספסרים שאינם מוכרים - זו השיטה הגרועה ביותר שיכולה להביא להרבה עוגמות נפש. 
 • כשאתם בוחרים סוכן שיסגור לכם חבילת כדורגל למדריד, חשוב שתבדקו את האמינות והזמינות שלו. אנו מקיימים יחד עם חברת TikTik מהמובילות בארץ בתחום חבילות הספורט מבצע יחודי לגולשי הכל על של 25 דולר הנחה על מגוון חבילות הכדורגל למדריד >לפרטים חצו כאן<.

המלצות שעלו בקבוצת הפייסבוק השותפה שלנו מדריד למטיילים - Madrid for travelers:

 • האם מותר להכניס מים, מצלמה, תיק גב לאצטדיון של ריאל מדריד?
  • מותר בקבוק קטן של מים, יקחו לך את הפקק בכניסה. כביכול אסור להכניס מצלמות מקצועיות. לעיתים הם נותנים, אך גם רשאים לבקש ממך להשאיר בחוץ. מצלמות רגילות אין בעיה. לי יצא להשאיר את המצלמה שלי אצל השומר. קיבלתי פתק ובתום המשחק קיבלתי בחזרה. הוא פשוט משאיר לידו חפצים שלא מאשרים להכניס.
  • תיקים מכניסים, רק בודקים את התכולה.
  • אתמול היינו והיה לנו בקבוק מים בתיק ולא לקחו את הפקק.
 • חייב לשתף. חזרנו עכשיו ממשחק של ריאל מדריד, ניצחו 6-3 את ג'ירונה. היה מדהים. מומלץ ביותר, אל תחשבו פעמיים, זו חוויה מטורפת. אנחנו הזמנו דרך האתר הרשמי של הקבוצה, 125 אירו בשורה 13 בגוש 102. היינו ממש יכולים להריח את הזיעה של רונאלדו ושות'.
 • יש הרבה אתרים של כרטיסים כמו viagogo או stubhub. הבעיה היא שהמחירים קצת גבוהים מאחר והקבוצות מוכרות את זה לסוכניות והסוכניות מוכרות ללקוחות במחירים יותר גבוהים. מי שרוצה לקחת את הסיכון יכול לבוא ביום המשחק לקופות ולקנות כרטיסים במחירים שפויים (40-60 יורו) או ממקומיים שימכרו לך את המנוי שלהם במחירים זהים. אם את רוצה ראש שקט (כמוני) את יכולה לקנות כרטיס בסוכניות והכרטיס ישלח לך אל המלון.
 • חשוב לומר שיש הרבה משחקים בהם הכי טוב לקנות כרטיסים במדריד בקופות של האצטדיון או גם באתר של ריאל. הכרטיסים הזולים יותר נהיים זמינים שבוע לפני המשחק. כי בהרבה מהמשחקים, אין סיכוי שיהיה אצטדיון מלא.
 • למי שטועה לגבי ילדים, אני הולך עם ילד בן 3 מחר והייתי כאן ליפני חודש ב ריאל - פסז היו הרבה ילדים לא אמורה להיות בעיה
 • היי חברים אני רוצה לקנות כרטיסים למשחק נץשל ריאל מדריד נגד אטלאיקו בילבאו...הלכתי לאיבוד איפה לקנות את זה...מה לקנות איפה מומלץ? תודה 
  • באתר הרישמי
  • רכשתי לבד ...לא חבילה...כל דבר בנפרד .יצא לי הפרש ענק.
אולי יעניין אתכם גם:

דפים נוספים באתר העוסקים בשאלות ותשובות, טיפים והמלצות על כרטיסים לריאל מדריד (לרשימה המלאה):

רכישת כרטיסים למשחק הליגה של ריאל באפריל 2018

שלום, רציתי לשאול לגבי רכישת כרטיסים למשחק הליגה של ריאל ב- 18.4.

מהן דרכי ההגעה הנוחות מברצלונה למדריד לקראת משחק?

רציתי להתייעץ אתכם חברים, אני אהיה בברצלונה ב- 8-12/4 ורוצה לנסוע למשחק ליגת אלופות במדריד ב- 10/4. רציתי לדעת מהי הפרוצדורה: האם יש רכבות למדריד? כמה זמן זה לוקח? כמה עולה? האם זה מומלץ לעשות את זה?

היכן כדאי ללון במדריד כשמגיעים לראות משחקים?

שלום אוהד, אני מתכוון ללכת לשני משחקים של ריאל. ריאל נגד יובנטוס וריאל נגד אתלטיקו. מגיע למדריד לחמישה לילות. מה היית ממליץ, מלון קרוב לברנבאו (הולידיי אין למשל) או למרכז העיר?

רכישת כרטיסים למשחק חצי גמר ליגת האלופות

אהלן, אני צריך כרטיסים ליציע של ריאל מדריד במשחק נגד אתלטיקו מדריד בויסנטה קלדרון בחצי גמר ליגת האלופות.

כיצד אני יכול למכור את הכרטיסים שרכשתי למשחק של ריאל נגד ברצלונה?

מיהרתי לסגור עיסקה באתר VIAGOGO למשחק ריאל מדריד נגד ברצלונה ב- 16/8 במסגרת סופר קאפ. עלה לי כולל העמלות 2,329 שח על 2 כרטיסים לקטגוריה 2 פורדו.

מתי מתחילים למכור כרטיסים לקלאסיקו?

מתי מתחילים למכור כרטיסים לקלאסיקו שמתקיים בדצמבר?

מחירי כרטיסים לשישה אנשים למשחק של ריאל מדריד

רציתי לברר ברשותכם, מהו המחיר לכרטיס למשחק של ריאל מדריד מול קבוצה של מרכז טבלה ומעלה, במקום טוב באיצטדיון קטגוריה 1. אני מעוניין לבנות את התקציב שלי שהוא כולל 6 נפשות.

רכישת כרטיס לקלאסיקו

אני רוצה לשאול בנוגע לרכישת כרטיסים לקלאסיקו הקרוב במדריד. אני צריך כרטיס אחד והמלצת לי לקנות אותו כמה שיותר סמוך למשחק, אך אני לא רואה ירידת מחירים. כמה אני יכול לחכות לדעתך ולא להישאר בלי כרטיס...

כרטיסים למשחק של ריאל מדריד נגד ברצלונה 23.12.17

ריאל - ברצלונה 23.12. מחפש 2 כרטיסים, מקום סביר. מתכנן להגיע למדריד מהארץ עם הבן שלי.

מהי הדרך הכי נוחה להשיג כרטיסים של הרגע האחרון למשחק של ריאל?

חובבי הכדורגל שביקרו במדריד השמיעו קולכם! מה הדרך הכי נוחה להשיג כרטיסים של הרגע האחרון למשחק של ריאל? אנחנו זוג שרוצה ללכת לצפות במשחק ליגת האלופות שלהם ביום רביעי..

 


 
צריך עזרה בהזמנת חופשת כדורגל בספרד? אנחנו יכולים לעזור!

arrow, left icon
רוצה שנעזור גם לך?
הכנס פרטים בטופס המצורף


 
              
                                     
                                     
  

  
צריך עזרה בהזמנת חופשת כדורגל בספרד? אנחנו יכולים לעזור!

arrow, left icon
רוצה שנעזור גם לך?
הכנס פרטים בטופס המצורף


 
              
                                     
                                     
  

 
 
 
 

Go Back  Print  Send Page

 

 מצאתם שגיאת כתיב או ניסוח לא ברור? יש לכם מה להגיד? המחיר השתנה?
יש לכם המלצה או שאתם רוצים להוסיף הערה עובדתית?
רוצים שנפרסם תמונה או מאמר שלכם באתר?


הגיבו ועזרו לנו לבנות את אתר התיירות המעמיק ביותר בעברית! 

(בעלי אתרים יקרים - לינקים שאינם מועילים לגולשים לא יפורסמו
אך אנו יותר מנשמח לפרסם קרדיטים ולינקים למידע, תמונות או עריכה חדשה ומועילה).  

© כל הזכויות שמורות לצוות "הכל על" 

הזכויות לאייקונים שמורות ל:Alessandro Rei , WebIconSet.comIconFinderIconkaKidaubis DesignSebastien DurelSvengraphIcons LandDaddyDesignCyberchaos05DunedhelSvengraphLazyCrazy  Artdesigner.lv  VistaICO.com www.aha-soft.com Ana softLa Glanz Studio - Eugen Buzuk IconBlock  Bevelandemboss.net
יעוץ בקידום האתר: קידום אתרים ע"י עידן בן אור 

לכל שאלה ניתן ליצור עמנו קשר במייל 
למקרים דחופים 0544-979-371 (972+)
Yandex.Metrica