פירנאים באפריל

שאלה שנשאלנו במייל – להוספת שאלה תגובה או התייעצות

שאלה:

יעד: (לדוגמה: לונדון, ותיקן, הרובע הגותי, צ’כיה…)
ברצלונה
שם או כינוי
ענת
תוכן ההודעה:
ראשית אנו רוצים להגיד לכם שהאתר מעולה ומכיל מידע שמאוד עזר לנו בתכנון הטיול. שנית, רצינו להתייעץ אתכם לגבי המסלול שלנו. אנו מתכננים לטייל בברצלונה 7 ימים. אנו יודעים על אפשרות לטייל בעיר עצמה ולאחר מכן בטבע – בהרי הפירנאים. כמה ימים כדאי להקדיש לכל דבר? אין בידינו מידע רב על הטבע. האם אתם מכירים אתרים ומקומות מומלצים בברצלונה שלא מצויינים באתרי התיירות ויתנו לנו חוויה אוטנתית שתמצה את העיר אך גם תתאים לגילאי 19-21? בנוסף, מהם המקומות המומלצים בחיי הלילה?
תודה רבה מראש!
ענת, מרק ואלו

**פרסומת**תשובה:

שלום,
תודה על המחמאות!

שבעה ימים זה מאוד מוגבל לפירנאים – מאפשר לעשות את הסיבוב הקטן של הפירנאים הקטלוניים (מקסימום עד לאיגואסטורטס – Aigüestortes) ומשם להתחיל לחזור לכיוון ברצלונה.

יותר רחוק מזה אני חושש יוביל להרבה בזבוז זמן של נסיעות ביחס לאתרים אותם רואים. לגבי זהות האתרים והשאלה כמה להקדיש לקוסטה בראווה וכמה לפירנאים היא תלויה בעונה (לא כתבתם לי מתי אתם מתכננים את הסיור – אשמח שתשלחו לי זאת כתשובה ואתן לכם מידע יותר ממוקד).

בהתחשב בעובדה שיהיו לכם בין 3-5 ימים לעיר עצמה (שוב תלוי כמה תשקיעו בחלקים האחרים של הטיול) אני חושב שמרבית האתרים הרלוונטיים רשומים באתר שלנו: אתרים מרכזיים

לגבי חיי לילה אני לא כל כך הבן אדם להתייעץ עמו, מבחינתי כל הבירות אותו דבר…
אני יכול להגיד שמרבית המקומות האותנטיים יותר מבחינת בילוי שנמצאים באזור התיירותי של העיר נמצאים באזור של רובע בורן מצד אחד ורובע רוואל מצד שני (שמזכיר את פלורנטין בחלק מהמקומות וכולל כמה מועדונים שהסטודנטים המקומיים מבלים בהם). חיי הלילה באזור הראמבלה והרובע הגותי פונים יותר לתיירים.

אוהד

שאלה:

הי אוהד,
אנו מתכננים לנסוע באפריל. למיטב הבנתינו עדיין קר בעונה אך ניתן לראות פריחה בפירנאים.

תשובה:

אכן, יש פריחה וקר (כולל שאריות של שלגים). מזג אוויר הפכפך ועדיין לא כל שירותי התיירות פעילים (הם מתחילים רק במאי).
מצד שני סביר שבקוסטה בראווה המצב יהיה נעים (אביב) וגם שם תוכלו לראות אחלה של נופים (ועדיין רגוע לפני עונת התיירות).
הייתי מקדיש 4 ימים לברצלונה, יום וחצי לקוסטה בראווה (נניח טמריופיגראסקאפ דה קראוסחירונה), יום וחצי לחלקים המזרחיים יותר של הפירנאים (בסלואולוט Olotוריפול– עמק נוריה ואיגואסטורטס. בחלק זה עליכם להיות גמישים ולהתעדכן ולשנות את התוכנית לפי מזג האוויר).

 
מתנצל על שגיאות הכתיב,
לכל שאלה, התייעצות ובקשה אפשר לפנות אליי במייל זה

Ohad Shaked  אוהד שקד
http://www.hakolal.co.il
עמוד הפייסבוק של הכל עלקבוצת הפייסבוק של הכל על

מפה

סנן על ידי

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל