ריף הדולפינים באילת

האטרקציה שמאפשרת לכם לשחות עם דולפנים בים סוף. כל המידע שצריך לדעת לפני שמבקרים – למי מומלץ? מתי כדאי לבוא? וטיפים רבים נוספים.

מידע כללי על ריף הדולפינים באילת

ריף הדולפינים הוא אטרקציה ייחודית לעיר אילת הפונה לכל המשפחה ואחת האטרקציות והאתרים התיירותים הפופלארים בעיר. תיירים מבוגרים וצעירים כאחד מגיעים לחוף הנמצא בחלק הדרומי של החוף באילת כדי להנות מצפייה בדולפנים בסביבה הטבעית שלהם – כאשר חלק מהמבקרים גם שוחים לצד או עם היונקים הימיים המיוחדים.
בנוסף ריף הדולפנים הוא למעשה חוף ים המתוחם ברשתות צפות וכולל מיני דגים רבים מלבד הדולפנים החיים בו – כך שמבקרים רבים מגיעים על מנת לשחות עם שנורקל במימי הריף ולצפות בדגים הנמצאים בו ולאו דווקא בדולפינים בלבד.
מסקירת ביקורות שעלו באתרי האינטרנט ובקבוצות הפייסבוק השונות מהמבקרים בריף, עולה כי המבקרים תופסים את הביקור בריף הדולפינים כחוויה מאוד מיוחדת שרבים מאוד נהנים ממנה, אך יש שמצביעים על היבטים פחות חיוביים של מחיר יקר יחסית הן לכניסה לחוף והן לצלילה עם הדולפנים או להאכלתם.

צלילה עם דולפינים בריף (צילום: Israel_photo_gallery)צלילה עם דולפינים בריף (צילום: Israel_photo_gallery, רישיון)

מה רואים ועושים בריף הדולפנים באילת?

ריף הדולפנים הוא למעשה מתחם ענק. ראשית, הוא חוף שמאפשר, כמו כל חופי אילת, להנות מהמים הכחולים של ים סוף אל מול נופי המדבר.
בחוף אפשר לצלול עם שנורקל ולצפות בדגים השונים הנמצאים בו (כאמור לא רק דולפנים). אפשר להצטרף לפעילויות השונות עם הדולפנים: שחיה לצדים, צלילה, צפיה במדריכים המלטפים ומאכלים אותם וכדומה. בנוסף ניתן להנות ממתחם סאבלט על המים הכולל בריכות הירגעות. בנוסף יש במתחם פסטיבלים, סדנאות והרצאות שחלק מהמבקרים ימצאו בהם עניין.
שימו לב כי יש לקחת בחשבון שכל פעילות הינה בעלת עלות נפרדת ומומלץ לבדוק באתר הרשמי את המחירים העדכניים.

הכניסה לריף הדולפינים (צילום: צילום מקור)הכניסה לריף הדולפינים (צילום: צילום מקור)

שביל מונגש ושביל עם מדרגות בכניסה לקופות (צילום: צילום מקור)שביל מונגש ושביל עם מדרגות בכניסה לקופות (צילום: צילום מקור)

**פרסומת**


המלצות "הכל על" למבקר בריף הדולפינים באילת

 • הדרך המומלצת ביותר להגעה לריך הדולפינים היא בעזרת מונית או רכב פרטי, ישנו גם קו אוטובוס אשר עובר קרוב לריף, איך הוא פחות יעיל.
 • שעות של הפעילות של האתר מפורסמות בו, אנו ממליצים להימנע מהגעה בשעות חמות מידי.
 • האתר מומלץ בכל עונות השנה. למגיעים לעיר בקיץ, יש לקחת בחשבון שזה הזמן שהוא הכי עמוס. אם כי יחסית לחופים אחרים באילת הוא נחשב יחסית נקי ושלו יותר בעונת השיא. למגיעים לאילת בחורף האתר עדין פתוח ופופולארי בזכות חורף אילתי שרוב הזמן לא כל-כך חורפי, אפילו בימים המעטים שקר וגשום באילת יש המגיעים לריף למתחמים המקורים.
 • ריף הדולפנים מתאים לכל המשפחה, יש בו פעילויות המתאימות גם לילדים קטנים. כמו כן ישנה הנחה בעבור ילדים מתחת לגיל 8.
 • לתייר הדתי: המקום אינו מותאם ב100% לצרכי התייר הדתי, החוף כמובן אינו נפרד, והוא פועל בחגים ושבתות, מצד שני ישנם תיירים דתיים שמבקרים בריף ומסתדרים עם התנאים הקיימים בו.
 • האתר מונגש ברובו – ישנן חניות נכים, קופות נגישות, שבילים ברחבי האתר, שירותים מונגשים, ומוגבלי תנועה יכולים להינות מהחוף עצמו בצורה מונגשת באופן חלקי ואף להינות מצלילה ופעילות עם הדולפנים בליווי מדריך ואיש צוות. עם זאת יש לקחת בחשבון כי השבילים באתר אינם סלולים ולכן יתכן כי יהיה צורך בעזרת מלווה. למידע נוסף מומלץ לקרוא באתר הזה.
 • למחפשים חופשה זולה אנו פחות ממליצים על האתר. מדובר בחוף יקר יחסית ואטרקציה לא זולה בכלל.
 • אתר זה מומלץ לחובבי הצלילה והוא אחד מאתרי הצלילה היפים והאהובים של אילת. למי שרוצה לכלול צלילה בחופשה שלו באילת אנו ממליצים לבדוק האם יש הנחות לצלילות היכרות או קורסי צלילה בגרופון.
 • הריף הינו אחד מהאתרים המומלצים לחובבי החופשה הרטובה שכוללת הרבה מים.
 • הריף מומלץ לצעירים, יש רק לקחת בחשבון שמדובר באתר שבחלקו מוגדר לכל המשפחה, היבט שאולי לא מתאים לכל הצעירים שמבקרים בעיר.

הנחות לריף הדולפינים

 • למחפשים הנחות ישנן הנחות וקופנים לעיתים לאתר זה, וישנם הסכמים עם חלק מועדי העובדים הגדולים להנחה לכרטיסי הכניסה.
 • בנוסף הכניסה הינה בחינם לילדים מתחת לגיל 3 וישנם כרטיסים מוזלים לחיילים, סטודנטים, פנסיונרים ונכים בהצגת תעודה מתאימה, כמו גם הנחה לקבוצות.

מידע שימושי על ריף הדולפינים באילת

 • שעות פתיחה: 17:00-09:00
 • כתובת: אילת
 • דרכי הגעה: למגיעים ברכב, דרך כביש 90 יוצאים ביציאה השנייה מכיכר הדולפינים ופונים ימינה בהמשך. למגיעים באוטובוס, קו 16 או 30 בתחנת ריף הדולפינים.
 • אתר אינטרנט: https://hebrew.dolphinreef.co.il/
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
רכב
אטרקציות
טיסות

סנן על ידי