ריף הדולפינים באילת

האטרקציה שמאפשרת לכם לשחות עם דולפנים בים סוף. כל המידע שצריך לדעת לפני שמבקרים – למי מומלץ? מתי כדאי לבוא? וטיפים רבים נוספים.

מידע כללי על ריף הדולפינים באילת

ריף הדולפינים הוא אטרקציה ייחודית לעיר אילת הפונה לכל המשפחה ואחת האטרקציות והאתרים התיירותים הפופלארים בעיר. תיירים מבוגרים וצעירים כאחד מגיעים לחוף הנמצא בחלק הדרומי של החוף באילת כדי להנות מצפייה בדולפנים בסביבה הטבעית שלהם – כאשר חלק מהמבקרים גם שוחים לצד או עם היונקים הימיים המיוחדים.
בנוסף ריף הדולפנים הוא למעשה חוף ים המתוחם ברשתות צפות וכולל מיני דגים רבים מלבד הדולפנים החיים בו – כך שמבקרים רבים מגיעים על מנת לשחות עם שנורקל במימי הריף ולצפות בדגים הנמצאים בו ולאו דווקא בדולפינים בלבד.
מסקירת ביקורות שעלו באתרי האינטרנט ובקבוצות הפייסבוק השונות מהמבקרים בריף, עולה כי המבקרים תופסים את הביקור בריף הדולפינים כחוויה מאוד מיוחדת שרבים מאוד נהנים ממנה, אך יש שמצביעים על היבטים פחות חיוביים של מחיר יקר יחסית הן לכניסה לחוף והן לצלילה עם הדולפנים או להאכלתם.

צלילה עם דולפינים בריף (צילום: Israel_photo_gallery)צלילה עם דולפינים בריף (צילום: Israel_photo_gallery, רישיון)

מה רואים ועושים בריף הדולפנים באילת?

ריף הדולפנים הוא למעשה מתחם ענק. ראשית, הוא חוף שמאפשר, כמו כל חופי אילת, להנות מהמים הכחולים של ים סוף אל מול נופי המדבר.
בחוף אפשר לצלול עם שנורקל ולצפות בדגים השונים הנמצאים בו (כאמור לא רק דולפנים). אפשר להצטרף לפעילויות השונות עם הדולפנים: שחיה לצדים, צלילה, צפיה במדריכים המלטפים ומאכלים אותם וכדומה. בנוסף ניתן להנות ממתחם סאבלט על המים הכולל בריכות הירגעות. בנוסף יש במתחם פסטיבלים, סדנאות והרצאות שחלק מהמבקרים ימצאו בהם עניין.
שימו לב כי יש לקחת בחשבון שכל פעילות הינה בעלת עלות נפרדת ומומלץ לבדוק באתר הרשמי את המחירים העדכניים.

**פרסומת**המלצות "הכל על" למבקר בריף הדולפינים באילת

 • הדרך המומלצת ביותר להגעה לריך הדולפינים היא בעזרת מונית או רכב פרטי, ישנו גם קו אוטובוס אשר עובר קרוב לריף, איך הוא פחות יעיל.
 • שעות של הפעילות של האתר מפורסמות בו, אנו ממליצים להימנע מהגעה בשעות חמות מידי.
 • האתר מומלץ בכל עונות השנה. למגיעים לעיר בקיץ, יש לקחת בחשבון שזה הזמן שהוא הכי עמוס. אם כי יחסית לחופים אחרים באילת הוא נחשב יחסית נקי ושלו יותר בעונת השיא. למגיעים לאילת בחורף האתר עדין פתוח ופופולארי בזכות חורף אילתי שרוב הזמן לא כל-כך חורפי, אפילו בימים המעטים שקר וגשום באילת יש המגיעים לריף למתחמים המקורים.
 • האתר מונגש בחלקו, מוגבלי תנועה יכולים להינות מהחוף עצמו בצורה מונגשת באופן חלקי ואף להינות מצלילה ופעילות עם הדולפנים בליווי מדריך ואיש צוות, למידע נוסף מומלץ לקרוא באתר הזה.
 • הריף מומלץ לצעירים, יש רק לקחת בחשבון שמדובר באתר שבחלקו מוגדר לכל המשפחה, היבט שאולי לא מתאים לכל הצעירים שמבקרים בעיר.
 • למחפשים חופשה זולה אנו פחות ממליצים על האתר. מדובר בחוף יקר יחסית ואטרקציה לא זולה בכלל.
 • אתר זה מומלץ לחובבי הצלילה והוא אחד מאתרי הצלילה היפים והאהובים של אילת.
 • הריף הינו אחד מהאתרים המומלצים לחובבי החופשה הרטובה שכוללת הרבה מים.
 • ריף הדולפנים מתאים לכל המשפחה, יש בו פעילויות המתאימות גם לילדים קטנים. כמו כן ישנה הנחה בעבור ילדים מתחת לגיל 8.
 • לתייר הדתי: המקום אינו מותאם ב100% לצרכי התייר הדתי, החוף כמובן אינו נפרד, והוא פועל בחגים ושבתות, מצד שני ישנם תיירים דתיים שמבקרים בריף ומסתדרים עם התנאים הקיימים בו.
 • למי שמחפש עוד אתרים בהם נחשפים לחיות ולטבע אשר שונים משאר המקומות התיירותים באילת היינו ממליצים לשלב בחופשה גם את המצפה התת ימי של אילת, חוף אלמוג, הגן הבוטני, ואם אתם באים לעיר בתקופה בה מזג האוויר מאפשר זאת והנכם חובבי טיולים ישנם לא מעט מסלולים שניתן לעשות בסמוך לעיר.

הנחות לריף הדולפינים

 • למחפשים הנחות ישנן הנחות וקופנים לעיתים לאתר זה, וישנם הסכמים עם חלק מועדי העובדים הגדולים להנחה לכרטיסי הכניסה.
 • בנוסף הכניסה הינה בחינם לילדים מתחת לגיל 3 וישנם כרטיסים מוזלים לחיילים, סטודנטים, פנסיונרים ונכים בהצגת תעודה מתאימה, כמו גם הנחה לקבוצות.
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

סנן על ידי