המלצות לטיול בר מצווה של סבתא עם שני נכדים

שאלה שנשאלנו במייל במרץ 2019 - להוספת שאלה תגובה או התייעצות

שאלה

לשירי בוקר טוב,
תודה על הענותך.
שמי דפנה (סבתא דפנה) ואני נוסעת עם שניים מנכדי , בני מצווה, ל-6 ימים לברצלונה. ליאור בן 13.5 ולאיתי ימלאו 13 בחודש יוני.
אנחנו מגיעים ב-11.4 עד ה-16.4 . שכרנו דירה לא רחוק מהפלאסה קטלוניה.
התרשמתי מאד מהאתר שלכם, ידידותי, בעברית, וכולל מידע רב.
לשאלותי:
1. האם יש דרך לראות בגרסת PDF על מנת שאוכל להדפיס הדפים המענינים ?
2. שימוש בתחבורה ציבורית: האם הכרטיס החופשי ל-5 ימים ניתן לרכישה במשרד התיירות בשדה התעופה? האם הוא כולל גם את הפניקולר ברחבי העיר (מונטזויק, טיבידבו?)
3. כרטיסי כניסה לאתרים : האם כדאי להזמין למפרע ? או אם ארד עם בואנו למשרד התיירות (בפלאסה קטלוניה) אוכל לרכוש שם במרוכז כרטיסים לאתרים הבאים : טיבידבו, סגרדה פמיליה, קמפ נאו, פובלה אספניול, אקואריום. מה לגבי כרטיסים למוזיאונים (שוקולד, פיקאסו) ?
4. לגבי כניסה לאתרים השונים, כגון הפדררה, מוזיאון המוסיקה ואחרים, אני מניחה שאנחנו מגיעים לפני עונת שיא ולא תהיה בעיה של תורים ? נכון?
5. הסתכלתי על ההצעה לרכוש כרטיס BCN CARD. האם משתלם, בעיקר לאור העובדה שאני senior (בת 70) ולאחד הבנים טרם מלאו 13? כמה עולה? היכן רוכשים והיכן מקבלים ?

אודה לך מאד על תשובותיך ועזרתך.
בברכת יום שמח,
דפנה בר-אור

**פרסומת**תשובה

שלום דפנה,
1.אין את הטקסט המופיע בעמודי האתר בגרסת PDF להורדה, אבל תוכלי לגלוש באתר מכל מקום, גם בברצלונה עצמה כל עוד יש גישה לאינטרנט.
2. לא ניתן לרכוש את הכרטיס בשדה התעופה. הכרטיס תקף רק לתחבורה ציבורית רגילה בעיר עצמה, כלומר לא כולל את הנסיעה משדה התעופה או את הרכבלים למינהם בעיר.
3. בתקופה זו לא צפויים תורים ארוכים במיוחד, לכן מכלל האתרים אליהם אתם מעוניינים להגיע מומלץ להזמין מראש כרטיסים לסגרדה פמיליה מאחר ובה יש תור גם בעונות לא תיירותיות, כרטיס לסגרדה פמיליה ניתן לרכוש בקישור הזה. בנוסף מומלץ לרכוש כרטיסים לאקווריום של ברצלונה  מראש באתר האקוורים בקישור הזה וכך תקבלי הנחה של 5 אירו. בשאר האתרים לא צפויים תורים ארוכים במיוחד.
במידה ובכל זאת את מעוניינת לרכוש כרטיסים מראש עבור כלל האטרקציות תוכלי לעשות זאת באמצעות הקישורים הבאים:
כרטיסים למוזיאון הכדורגל בקאמפ נואו ניתן לרכוש בקישור הזה
כרטיסים  למוזיאון השוקולד ניתן לרכוש בקישור הזה
כרטיסים לקאסה מילה ניתן לרכוש בקישור הזה
כרטיסים לארמון המוזיקה הקטאלנית ניתן לרכוש בקישור הזה
4. עבור האתרים בתשלום אליהם ציינת כי ברצונכם להגיע כרטיס ברצלונה קארד לא יהיה כדאי ומשתלם עבורכם, אך במידה ויש אתרים נוספים בתשלום אליהם את מתכננת להגיע תוכלי לשלוח לנו רשימה מפורטת שלהם ונחזור אליך עם תשובה האם ואיזה כרטיס אטרקציות כדאי ומשתלם עבורכם.

סגרדה פמליה (צילום מקורי)סגרדה פמליה (צילום מקורי)

 
לשאלות, בירור פרטים וייעוץ ניתן לפנות אליי במייל זה.
שירי
מנהלת פניות ויעוץ אתר הכל על
http://www.hakolal.co.il
עמוד הפייסבוק של הכל עלקבוצת הפייסבוק של הכל על

**פרסומת**צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל

מפה

סנן על ידי