כרטיסים למשחק גביע קטן בברצלונה

נשאל בדף הפייסבוק שלנו

שאלה:

אני מגיע לברצלונה יום חמישי עד ראשון , רציתי לדעת עם שווה לקחת יום אחד ולנסוע לשמורת איגואסטורטס?
תשובה:

לדעתי מוגזם. אתה בא למעט ימים – איאסטורטס רחוקה כמעט חצי יום נסיעה. בנוסף אם אתה בימים הקרובים – לא פשוט לטייל בשמורה בחורף (למי שאין את הציוד וההכשרה המתאימה לטיול הרים מושלגים). הייתי מתמקד בעיר ואולי יוצא אם בכלל קצת לקוסטה בראווה או מונסרט ליום אחד. תלוי מזג האוויר.

שאלה:

לגבי המשחק ביום חמישי (8.1) יש אפשרות לקנות בברצלונה?

תשובה:

מדובר במשחק גביע קטן לא תהייה בעיה להשיג בעיר זה לא כמו המשחק בין ברצלונה לריאל מדריד 🙂. האצטדיון לא יהיה קרוב למלא. חבל על הכסף שבהזמנה מראש – קנה בעיר או באתר הקבוצה.

שאלה:

אה סבבה, מה זה בעיר?

תשובה:

על הראמבלס מצפון לשוק לה בוקריא (בין השוק לכיכר קטלוניה) יש דוכן שקל למצוא אותו (במרכז השדרה) בטוח שתשיג שם כרטיסים.

שאלה:

כמה אמור לעלות לי?

תשובה:

הכרטיסים הזולים יכולים להיות באזור 10 אירו אפילו פחות. הכרטיסים היקרים ביותר (VIP) לא יעברו לדעתי את המאה אירו במשחק זה.

 
מתנצל על שגיאות הכתיב,
לכל שאלה, התייעצות ובקשה אפשר לפנות אליי במייל זה

Ohad Shaked  אוהד שקד
http://www.hakolal.co.il
עמוד הפייסבוק של הכל עלקבוצת הפייסבוק של הכל על

תודה רבה באמת..

נ.ב. כל הכבוד על האתר ממש עוזר.

המלצות כלליות למזמינים כרטיסים לכדורגל בברצלונה:

  • לא כל משחק צריך להזמין מסוכנים מראש (גם לא דרך המערכת שלנו), אפשר בחלק גדול מהמקרים לבצע את ההזמנה באתרי הקבוצות. למשחקים של ברצלונה יש לא פעם כרטיסים פנויים ישר מאתר הקבוצה. מצד שני יש יתרונות בהזמנה מראש מסוכנים מקצועיים וכשמדובר במשחקים חשובים (כרטיסים לקלסיקוכרטיסים לאתלטיקו מול ברצלונה וכרטיסים למשחקי ליגת אלופות בשלבי ההכרעה וכדומה) כשמודבר בכרטיסים מבוקשים, או חובה בישיבה של שלושה צופים ומעלהבמקרים כיאלו אין אופציות אחרות. כל מקרה לגופו אפשר לקרוא על כך בעמוד המפורט על: כרטיסים לכדורגל בברצלונה ולהתייעץ עימנו).
  • בכל הנוגע להזמנת טיסות לעיר עבור צפיה במשחק – יש פעמים שהמחירים של אילו עולים גם הן בצורה חריגה אל מול מחירי הטיסות בעונה. מומלץ להזמין מוקדם את הטיסה לפני השמחירים עולים, לחילופין לנסות להתרחק מיום המשחק בטיסה הלוך חזור, ו/או כשהמחירים ממש עולים לנסות למצוא טיסה עם עצירת בניים טובה ולהעדיפה על פני טיסה ישירה. מומלץ לקרוא עוד בנושא בעמוד על טיסות לברצלונה.
  • בכל הנוגע למלונות – לא מומלץ ללון ליד הקאמפ נאו. הוא רחוק ממרכז העיר. שווה לבדוק עמוד זה בנושא – מלונות בברצלונה לחופשת כדורגל.
  • אנו משתדלים לסקור את המשחקים המבוקשים שיש בברצלונה בעמוד זה: כדורגל בברצלונה.
  • *פרסומת* כשאתם בוחרים סוכן שיסגור לכם חבילת ספורט לברצלונה, חשוב שתבדקו את האמינות והזמינות שלו. בנוסף בדקו שהוא יודע להתאים לכם בדיוק את מה שאתם צריכים: את המלון, הטיסה והכרטיסים הנכונים >>> בדקו אותנו לפני שאתם מזמינים TIKTIK מתמחים בחבילות כדורגל לספרד. (תוכן זה הינו תוכן פרסומי ולא המלצת מערכת הכל על). *פרסומת*
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)