זוג כרטיסים למשחק של ברצלונה מול ויאריאל באפריל 2018

שאלה:

מישהו יודע איפה אני יכולה לקנות כרטיסים למשחק ב22.4 לזוג?
תשובה:

לא לכל המשחקים של ברצלונה יש צורך בהזמנה מראש מסוכנים (זו הזמנה יקרה יותר). המשחק של ברצלונה מול ויאריאל הוא משחק ליגה שנחשב בינוני מינוס בביקוש שלו. כלומר האצטדיון יהיה על תפוסה של 60-70% – הביקוש יצטמצם עוד אם הליגה תיסגר עד אז לחלוטין (כמו שנראה כרגע). המשמעות היא שאם את מחפשת כרטיסים סטנדרטיים לבודד עד זוג מומלץ להזמין באתר הקבוצה כאשר מכירה לציבור הרחב תיפתח (כמה ימים לפני המשחק) יהיו לך כרטיסים.

אם את מחפשת כרטיסים בעייתיים יותר שקשה להיות בטוח שיהיו זמינים לכם באתר הקבוצה (למשל כרטיסים מבוקשים מאוד באזור של טבעת ראשונה שניה לאורך המגרש) או שלישיה של צופים ביחד ומעלה, אנו ממליצים לחפש אצל אחד הסוכנים (בראש ובראשונה פה – כרטיסים למטיילים – Tickets for travelers).
למידע כללי נוסף על דינמיקת הכרטיסים של ברצלונה – אנו ממליצים לקרוא פה:
כרטיסים למשחקי כדורגל בברצלונה

סידור המושבים בקאמפ נאו

 
מתנצל על שגיאות הכתיב,
לכל שאלה, התייעצות ובקשה אפשר לפנות אליי במייל זה

Ohad Shaked  אוהד שקד
http://www.hakolal.co.il
עמוד הפייסבוק של הכל עלקבוצת הפייסבוק של הכל על

המלצות כלליות למזמינים כרטיסים לכדורגל בברצלונה:

  • לא כל משחק צריך להזמין מסוכנים מראש (גם לא דרך המערכת שלנו), אפשר בחלק גדול מהמקרים לבצע את ההזמנה באתרי הקבוצות. למשחקים של ברצלונה יש לא פעם כרטיסים פנויים ישר מאתר הקבוצה. מצד שני יש יתרונות בהזמנה מראש מסוכנים מקצועיים וכשמדובר במשחקים חשובים (כרטיסים לקלסיקוכרטיסים לאתלטיקו מול ברצלונה וכרטיסים למשחקי ליגת אלופות בשלבי ההכרעה וכדומה) כשמודבר בכרטיסים מבוקשים, או חובה בישיבה של שלושה צופים ומעלהבמקרים כיאלו אין אופציות אחרות. כל מקרה לגופו אפשר לקרוא על כך בעמוד המפורט על: כרטיסים לכדורגל בברצלונה ולהתייעץ עימנו).
  • בכל הנוגע להזמנת טיסות לעיר עבור צפיה במשחק – יש פעמים שהמחירים של אילו עולים גם הן בצורה חריגה אל מול מחירי הטיסות בעונה. מומלץ להזמין מוקדם את הטיסה לפני השמחירים עולים, לחילופין לנסות להתרחק מיום המשחק בטיסה הלוך חזור, ו/או כשהמחירים ממש עולים לנסות למצוא טיסה עם עצירת בניים טובה ולהעדיפה על פני טיסה ישירה. מומלץ לקרוא עוד בנושא בעמוד על טיסות לברצלונה.
  • בכל הנוגע למלונות – לא מומלץ ללון ליד הקאמפ נאו. הוא רחוק ממרכז העיר. שווה לבדוק עמוד זה בנושא – מלונות בברצלונה לחופשת כדורגל.
  • אנו משתדלים לסקור את המשחקים המבוקשים שיש בברצלונה בעמוד זה: כדורגל בברצלונה.
  • *פרסומת* כשאתם בוחרים סוכן שיסגור לכם חבילת ספורט לברצלונה, חשוב שתבדקו את האמינות והזמינות שלו. בנוסף בדקו שהוא יודע להתאים לכם בדיוק את מה שאתם צריכים: את המלון, הטיסה והכרטיסים הנכונים >>> בדקו אותנו לפני שאתם מזמינים TIKTIK מתמחים בחבילות כדורגל לספרד. (תוכן זה הינו תוכן פרסומי ולא המלצת מערכת הכל על). *פרסומת*
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)