כרטיסים למשחק של ברצלונה נגד ריאל מדריד

ראשון, 06 מאי 2018 20:45 (לא סופי)| ברצלונה, ספרד –אצטדיון קאמפ נואו

ברצלונה נגד ריאל מדריד בליגה הספרדית מידע כללי

כשגורל האליפות כבר נקבע, ריאל תגיע לקלאסיקו בקמפ נואו כדי להראות לכולם שהיא עדיין ברמה הגבוהה ביותר.

המלצה שלנו על כרטיסים למשחק בין ברצלונה לריאל מדריד

משחקים אלו מבוקשים ביותר, הכרטיסים במחירים גבוהים והביקוש גבוה – המלצה שלנו במשחקים אלו (בניגוד למשחקים אחרים בהם אפשר אולי להזמין באתר או בעיר עצמה)  להזמין מראש! (ראה מידע נוסף תחת כרטיסים לברצלונהוכרטיסים לריאל מדריד)

**פרסומת**מידע למזמין חופשה למשחק

טיסות למשחק זה:

מומלץ ביותר להזמין טיסות – בנפרד או כחבילה מלאה – מייד אחרי פרסום התאריכים הכללים של המשחק (אם אפשר למי שיכול טיפה להתגמש, לא לחכות לתאריכים הסופיים למידע נוסף ראה פרסום תאריכים סופים לקלסיקו) כדי להזמין מקום בטיסות לפני שהמחירים עולים – בתאריכים אלו מחירי הטיסות הינם מחירי טרום קיץ כך שהם בכל מקרה יקרים יחסית!  (ניתן לקרוא מידע נוסף בטיסות לברצלונה וטיסות למדריד).

מלונות למשחק זה:

בכל הנוגע למלונות יש פחות לחץ בעונה זו של השנה - המחירים יהיו טובים ואין בעיה ממשית למצוא מקום פנוי בעיר, לכן שווה לחשוב על וויתור של הזמנה מראש למי שלא מוגבל יחסית באופציות הלינה שלו. ההזמנה מראש מומלצת בזמן זה במיוחד למחפשים מלונות ספציפיים כמו משפחות וקבוצות המחפשות חדרי מלונות ודירות גדולות יחסית, מוגבלי תנועה, או דתיים המחפשים מלונות ייחודיים. מצד שני זוגות ובודדים יכולים להשיג אחלה הצעות מחיר של הרגע האחרון למלונות השונים בברצלונה בעונה זו. בנוסף, אנו מאוד ממליצים לקרוא את עמוד המידע שלנו על מלונות לחופשת כדורגל בברצלונה.

המלצות כלליות למעוניינים לטוס ולצפות במשחק זה

  • הלחץ על הכרטיסים למשחק והטיסות, ולכן הדירבון להזמין מראש - מקבלים משנה תוקף ככל שהקבוצה הנוסעת גדולה יותר. (ראה גם שלושה כרטיסים לקלסיקו ולשבת ביחד 4 אנשים במשחק של ברצלונה).
  • שימו לב, היות וישנם גם לא מעט אוהדים ישראלים לקבוצה האורחת חשוב להבהיר שברירת המחדל להושבה במשחק הנ"ל - בכל המערכות האינטרנטיות, היא עם אוהדי הקבוצה המארחת (ברצלונה) אלא אם כתוב אחרת.
  • במשחק זה צפויים להיות מוצעים במערכות השונות גם כרטיסים בודדים. כלומר כרטיסים זולים יותר - בהם הישיבה אינה בזוגות - שהסוכנים השונים מנסים למכור יותר במהירות. שימו לב שאם אתם מזמינים כרטיסים אלו, תזכו להנחה (לעיתים אף הנחה משמעותית) אך ודאו שאינכם טועים ומזמינים אותם למרות שאתם מתכוונים לשבת כזוג.
  • נושא משחקי הכדורגל הוא נושא פחות מוכר לתייר המומצע בהשוואה למלונות, טיסות וכדומה. לכן אנו מאוד ממליצים לקרוא את החלק באתר העוסק במושגים והמלצות כלליות למעוניינים לצפות במשחק או הופעה בחו"ל. בנוסף, מומלץ להתייעץ עימנו אם יש לכם התלבטות כזו או אחרת.
  • *פרסומת* כשאתם בוחרים סוכן שיסגור לכם חבילת ספורט לברצלונה, חשוב שתבדקו את האמינות והזמינות שלו. בנוסף בדקו שהוא יודע להתאים לכם בדיוק את מה שאתם צריכים: את המלון, הטיסה והכרטיסים הנכונים >>> בדקו אותנו לפני שאתם מזמינים TIKTIK מתמחים בחבילות כדורגל והופעות. (תוכן זה הינו תוכן פרסומי ולא המלצת מערכת הכל על). *פרסומת*

זמן המשחק בין ברצלונה לריאל מדריד

ראשון, 06 מאי 2018 20:45 (לא סופי) | ברצלונה, ספרד -אצטדיון קאמפ נואו

מה קרה במפגשים הקודמים בין ברצלונה לריאל מדריד?

Prev 1 of 1 Next
Prev 1 of 1 Next

אם אינך רואה סרטון זה כראוי לחצ/י כאן

דני אלאבס מול מרסלו באחד מהמפגשים האדירים בין ברצלונה לריאל (צילום: Jan S0L0)

הברנבאו במפש בין ברצלונה לריאל מדריד  (צילום: Jan S0L0)

הקאמפ נאו מחכה לאירוח הקלסיקו (צילום: Netol)

 

טווח מחירים לכרטיסים וחבילות לברצלונה נגד ריאל מדריד

2570-5760 ש"ח.

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל