טיסות לברצלונה עם השטיח המעופף

מבט כללי על השטיח המעופף

השטיח המעופף היא אחת החברות הוותיקות בארץ המספקת שירותי טיסות וחבילות לכל העולם, כאשר ברצלונה היא אחת מהיעדים המרכזיים שלה. למעשה השטיח המעופף היא אחת החברות המובילות בארץ לשיווק חבילות לברצלונה ולרוב השטיח המעופף מצליחה להשיג מגוון חבילות במחירים אטרקטיביים במיוחד, כולל חבילותכדורגל בברצלונה (ראה חבילות כדורגל של השטיח המעופף לברצלונה) וכמובן חבילות להופעות וחופשות לצעירים, הפלגות לברצלונה וטיולים מאורגנים לברצלונה וקוסטה ברווה.

תוכלו כמובן להזמין חבילה באתר השטיח המעופף (לפעמים משתלם ולפעמים לא ואפשר להתייעץ ולבקש עזרה בהזמנה בטופס מתחת) או להזמין טיסה באתר השטיח המעופף ומלון בנפרד (אנו ממליצים לכם להיעזר במנוע חיפוש המלונות שלנו שיקל עליכם במציאת המלון המתאים לכם).

**פרסומת**סוגי חבילות של השטיח המעופף לברצלונה

השטיח המעופף משווקת חבילות רגילות (מלונות הנעים בין שניים לארבע כוכבים), חבילות נושא כמו חבילות כדורגל (למשחקים של ברצלונה) והופעות, חבילות סקי (בעונה) שמשלבות סיור בברצלונה וסקי בפירנאים ובאנדורה. בנוסף משווקת השטיח המעופף חבילות של הרגע האחרון לערים רבות, שברצלונה היא אחת הגדולות שבהן.

חברות הטיסה איתן עובדת החברה

השטיח המעופף משווקת הן כחבילה והן כטיסות נפרדות לברצלונה טיסות של מספר חברות תעופה (חלק מהטיסות מגיעות כחלק מחבילה בלבד).

  • אל-על:

השטיח המעופף משווקת טיסות של אלעל לברצלונה ולא פעם מצליחה להשיג מחירים מצויינים לעיר (ישנה טיסה קבועה של אלעל פעם ביום).

  • ארקיע:

השטיח המעופף מאפשרת חבילות עם טיסת ארקיע לברצלונה (ארקיע מפעילה קו טיסה בעיקר לפני המשחקים של קבוצת הכדורגל של ברצלונה).

  • חברות זרות:

השטיח המעופף משווקת טיסות לברצלונה של חברות זרות (בעיקר AirEuropa). אין להם אותו מגוון של טיסות כמו שיש למשל לאיסתא לברצלונה ונופש ישיר לברצלונה, אך במעט טיסות שהיא משווקת אשר למצוא טיסה במחיר טוב במיוחד (בלי הרבה פסיליטיס).

המלונות המרכזיים בברצלונה איתם השטיח המעופף עובדת

רשימת המלונות המרכזיים בברצלונה איתם השטיח המעופף עובדת בחבילות הנופש שלה בעיר. (לכל מלון יש קישור למידע בעברית והשוואת מחירים להזמנתו בנפרד על מנת שתוכלו לחשב ולבחור האם להזמין חבילה או מלון וטיסה בנפרד). מידע זה יעזור לכם לבדוק את הצעות המחיר של השטיח המעופף ולוודא שהזמנת חבילה אכן עדיפה על הזמנת מלון וטיסה בנפרד (לצפייה במידע על מעל 1000 מלונות ודיורות בברצלונה ראה מלונות בברצלונה).

האם החבילות של השטיח המעופף אכן יוצאות זולות

מבדיקה שלנו חבילות של השטיח המעופף יצאו ב-89% מהפעמים זולות יותר מהזמנת טיסה ומלון דומים בנפרד!

תגובות של לקוחות של השטיח המעופף לברצלונה

יואל בירנבאום: חזרתי אתמול מטיול מאורגן של 4 ימים לברצלונה וקוסטה בראווה עם השטיח המעופף – היה פשוט מצוין! (מדריכות, תכנון וכדומה). מומלץ בחום!

טיפים לשימוש יעיל במערכת של השטיח המעופף

1. השטיח המעופף מצטיינים בעיקר בחבילות שלהם (החבילות הרגילות וחבילות הנושא). בנוסף יש להם הצעות מצוינות לטיולים מאורגנים. מצד שני בתחום הטיסות בנפרד אין להם יתרון על החברות האחרות.

2. השטיח המעופף מאפשרת השלמה של הזמנת רכב והזמנת מלון בנפרד. אנו חושבים שבניגוד לטיסות, חבילות וטיולים מאורגנים בהם השטיח המעופף נותנת שירות מצוין, בנושא זה השירות שלהם לוקה בחסר (ראה הכל על מלונות והשכרת רכב בחו”ל).

לחיפוש טיסות לברצלונה במערכת שלנו ומונה טורסלחברות נוספות המשווקות טיסות וחבילות לברצלונה

 חברות ישראליות נוספות המעניקות שירותי טיסות וחבילות:
 

 

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
טיסות
מלונות
רכב
כדורגל