טיסות לברצלונה עם גוליבר

מידע כללי

גוליבר היא החברה הסיטונאית הגדולה בארץ לשיווק של מוצרי תיירות כאשר בראשם כמובן  טיסות וחבילות לחו”ל אך גם סיורים מאורגנים והפלגות נופש, מלונות וחבילות בישראל. כמו חברות רבות,  גם גוליבר משקיע רבות בבניית חבילות לברצלונה ושיווקן. גוליבר כסטונאית גדולה מציעה לכם את  המגוון הרחב ביותר לחבילות בברצלונה מתוך עשרות מלונות וסוגי טיסה. כמו כל החברות המופיעות באתר שלנו תוכלו כמובן להזמין חבילה באתר גוליבר (לפעמים משתלם אך לפעמים לא ואפשר להתייעץ ולבקש עזרה בהזמנה בטופס מתחת) או להזמין טיסה דרכם ומלון בנפרד (במקרקה זה אנו ממליצים לכם להיעזר במנוע חיפוש המלונות שלנו שיקל עליכם במציאת המלון המתאים לכם).

**פרסומת**סוגי חבילות של גוליבר לברצלונה

גוליבר משווקת חבילות מסוגים שונים (מחביילות זולות ועד חבילות יוקרתיות) לברצלונה אך גם משווקת טיולים מאורגנים (רבם של דיזנהוז) .

חברות הטיסה איתן עובדת החברה

גוליבר היא החברה בה תוכלו למצוא את אפשריות הטיסה הרבות ביותר בארץ בכלל  והטיסות לברצלונה באופן פרטי (לצד אתר הדקה ה90). בין השאר תוכלו לראות בה פרטים על טיסות של אלעל (במחירים רגילים כמו באתר החברה – ראה אלעל לברצלונה), ארקיע וחברות תעופה זרות רבות המבצעות טיסה לברצלונה כמו לופטנזה, אייר אירופה, אל איטליה, סוויס אייר וספיין אייר.

המלונות המרכזיים בברצלונה איתם גוליבר עובדת

גוליבר עובדת עם מגוון ענק של מלונות בברצלונה – חלקם טובים חלקם טובים יותר :), בתור סופמרקט ענק של תיירות תוכלו למצוא בה הצעות מדהימות לברצלונה לצד מלונות שלא מומלץ להתקרב אליהם. בגלל ריבוי המלונות אנו לא  נפרט כאן סקירה של שמות המלונות אלא נמליץ לכם לבדוק כל מלון בחלק באתר שלנו שעוסק במלונות בברצלונה  שם תוכלו לקבל מידע על כל מלון בנפרד ולבדוק האם ההצעה של גוליבר הכן משתלמת מבחינת מחיר. כדי גם לקרוא את דף מלנות המומלצים בברצלונה, ואת ההמלצות של הגולשים שלנו למלונות בברצלונה כדי לבחור את המלון המתאים לכם בעיר.

האם החבילות של גוליבר לברצלונה הכן יוצאות זולות

מבדיקה שלנו החבילות של גולביר יצאו ב77% מהפעמים זולות יותר מהזמנת טיסה ומלון דומים בנפרד!

טיפים לשימוש יעיל במערכת של גוליבר

1. לחברת גוליבר יש  את המספר הרב ביותר של הצעות לחבילות וטיסות לחו”ל (בהשוואה לאתרי התיירות הישראלים האחרים). בנוסף היא היחידה שמתחייבת למחיר הזול ביותר (יש לקחת אמירה זו בערבון מוגבל כיוון שהיא לא כוללת מבצעים וכדומה).

2. גוליבר מאפשרת השלמה של הזמנת רכב והזמנת מלון בנפרד. אנו חושבים שבניגוד לטיסות, חבילות וטיולים מאורגנים, שבהם גוליבר נותנת שירות מצוין, בנושא זה השירות שלהם לוקה בחסר (ראה הכל על מלונות והשכרת רכב בחו”ל).

3. בטיסות שלידן מופיע הכיתוב “רשימת המתנה” אין מקומות זמינים במחיר הנקוב נכון לרגע זה (קחו זאת בחשבון).

4. לאחר הכנסת פרטי הטיסה המבוקשת, המערכת של גוליבר תציע לכם טבלת השוואה למציאת הטיסה המתאימה לכם – כדאי לנצל אפשרות זו.

5. למי שמזמין באתר של גוליבר (ולא טלפונית) יש פטור מדמי שירות. לא מסתדרים עם ההזמנה? נשמח לעזור לכם – השאירו פרטים.

לחיפוש טיסות לברצלונה במערכת שלנו ומונה טורסלחברות נוספות המשווקות טיסות וחבילות לברצלונה

 חברות ישראליות נוספות המעניקות שירותי טיסות וחבילות:
 

 

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
טיסות
מלונות
רכב
כדורגל