האם להשכיר רכב לברצלונה וקוסטה בראווה למשפחה?

שאלה שנשאלנו במייל – להוספת שאלה תגובה או התייעצות

שאלה:

1.אנו משפחה,2 הורים,3 ילדים 2-14 .מגיעים 17.4.14-24.4.14. 2.רכשנו Bcn card. 3.האם יש טיפים מועילים שכדאי שנדע בשני הנושאים שציינתי? בעוד נושאים? המון תודה וחג חרות שמח. סברינה.

**פרסומת**תשובה:

שלום סברינה,
לגבי רכב, כמפורט לעומק בעמוד השכרת רכב בברצלונה, רכב פרטי רצוי לקחת רק אם יוצאים מהעיר לאתרים שקשה להגיע אליהם, כלומר אם תכננתם רק ברצלונה ואולי נסיעה ל מנזר מונסראט – Montserrat  מוזיאון סלבדור דאלי Teatro-Museu Dali או אפילו חירונה – רצוי להשתמש בתחבורה ציבורית – אם תכננתם סיור בקוסטה ברווה (המידע בעריכה היום, מתנצל עם יש שם טעויות קטנות ושגיאות כתיב) או לחילופין טארגונה – אז כדאי לקחת רכב – לא צריך יקר מאוד – אבל הייתי ממליץ לכם על רכב משפחתי עם לפחות חמש דלתות (לא מיני – בכל זאת חמישה נפשות). אם תרצי אוכל לעזור לכם לחפש – אם תתני לי תאריכים מבוקשים.

קחי בחשבון שלחנות רכב או להסתובב עמו בעיר זה לא פשוט ורצוי לקחת ולהחזיר בלי לחנות במלון (לא לכולם יש בכלל חניה – בעיה קשה בכל האמור למלונות בברצלונה במרכז העיר).
לגבי ילדים בברצלונה אני ממליץ לקרוא מאמר זה.

ומאמר זה:

לגבי חבילות גלישה למספר ימים המצוין הייתי לוקח את ההצעה של חברת הסלולר שלך – כל הפתרונות האחרים מתאימים לדעתי היום למי שנוסע ליותר זמן.

 
מתנצל על שגיאות הכתיב,
לכל שאלה, התייעצות ובקשה אפשר לפנות אליי במייל זה

Ohad Shaked  אוהד שקד
http://www.hakolal.co.il
עמוד הפייסבוק של הכל עלקבוצת הפייסבוק של הכל על

מפת תחנות השכרת רכב בברצלונה

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
רכב
מלונות
טיסות
כדורגל