האם כרטיס ההנחות מתאים עבור אמא וילדה? האם הוא מקנה הנחות משמעותיות?

שאלה שנשאלנו במייל במרץ 2019 - להוספת שאלה תגובה או התייעצות

שאלה

שם מלא:
רותם

יעד:
ברצלונה

זקוק לעזרה ב:
אטרקציות

פירוט – נסו לפרט ככל ניתן, על מנת שנוכל לעזור לכם בצורה הטובה ביותר:
שלום.מעוניינת לדעת אם הכרטיס מתאים עבור אמא וילדה.האם הוא מקנה הנחות משמעותיות במחיר לכל אטרקציות המרכזיות.תודה.

**פרסומת**תשובה

שלום,
בברצלונה מספר כרטיסים ייעודים לאתרים ואטרקציות (ברצלונה קארד אקספרסכרטיס האטרקציות של ברצלונה וכרטיס המוזיאונים של ברצלונה Barcelona Museum Pass) , הכדאיות של כל אחד מהם תלויה באתרים בתשלום אליהם אתן מעוניינות להגיע. אם תרצי תוכל לשלוח לי רשימה מפורטת של האתרים בתשלום אליהם אתם מעוניינים להגיע ואחזור אליך עם תשובה האם ואיזה כרטיס כדאי עבורכם.

למתכננים חופשה בברצלונה, אנו ממליצים להציץ גם בעמוד זה: ריכוז הנחות וקישורים מומלצים לחופשה בברצלונה

שאלה

הי.אני מעוניינת לבקר באתרים:פארק גאודי ,באקווריום ,בגן החיות,בסגרדיה פמיליה,בלה פדרה קאסה מילה ,בקתדרלה,מוזיאון השוקולד.בסימן שאלה-איצטדיון קאמפ נואו ומבצר מנטז’ואיק(אם יתיר הזמן).אני יודעת שכדי למנוע עמידה בתורים מומלץ לרכוש כרטיסים מראש כבר בארץ.אבל אז איך מנצלים גם את הברצלונה קארד?אשמח לעזרה.תודה רבה.

תשובה

עבור האטרקציות הללו באופן ספציפי כרטיס ברצלונה קראד אינו כדאי, כמו גם שאר הכרטיסים הייעודים. מצרפת קישורים לרכישת כרטיסים מראש עברו האטרקציות אליהן אתן מעוניינות להגיע במידה ותרצי לרכוש כרטיסים מראש:
לרכישת כרטיסים לסגרדה פמיליה ניתן להיכנס לקישור הזה
לרכישת כרטיסים למוזיאון הכדורגל בקאמפ נואו ניתן להיכנס לקישור הזה
לרכישת כרטיסים לפארק גואל ניתן להיכנס לקישור הזה
לרכישת כרטיסים לאקווריום של ברצלונה ניתן להיכנס לקישור הזה
לרכישת כרטיסים לקאסה מילה ניתן להיכנס לקישור הזה
לרכישת כרטיסים למוזיאון השוקולד ניתן להיכנס לקישור הזה
לרכישת כרטיסים לגן החיות ניתן להיכנס לקישור הזה

שאלה

היי.אבל הברצלונה קארד מקנה הנחות לחלק מהאתרים האלו.ולכל מיני מסעדות וחנויות,ונסיעה חינם בתחבורה ציבורית.לא כדאי?

תשובה

ברצלונה קארד אכן כולל גם נסיעה בתחבורה הציבורית בעיר, אבל יש לקחת בחשבון גם את העלות של הכרטיס עצמו בנוסף להטבות שהוא מעניק. לאטרקציות האלו באופן ספציפי ההנחות שהוא נותן אינן גבוהות במיוחד או שהן אינן נכללות בתוכו, לסגרדה פמיליה למשל הוא מעניק הנחה של יורו אחד בלבד ועבור האקווריום, גן החיות ומוזיאון הכדורגל הוא מעניק 5-20% הנחה ברכישת כרטיס. כלומר בנוסף לרכישת ברצלונה קארד יש לכלול גם את עלות הכרטיסים לאחר הנחות אלו, ובחישוב זה הכרטיס אינו יוצא משתלם ומבחינה כספית עדיף לרכוש כרטיסים בנפרד עבור אותן אטרקציות.
ברצלונה קארד אכן מעניק הטבות והנחות לאתרים אליהם את מעוניינת להגיע, אך הוא לא בהכרח משתלם.
במידה ואת בכל זאת מעוניינת לרכוש את הכרטיס תוכלי לעשות זאת בקישור הזה בו גם תמצאי בתחתית העמוד רשימה מפורטת של האתרים והמסעדות אליהם הכרטיס מעניק כניסה בחינם, הנחה וכו’.

שאלה

אוקי.ומה לגבי כרטיס האטרקציות של ברצלונה?הוא מקנה דילוג על התורים וכניסות חינם ללא מעט אתרים מרכזיים.אוטובוס התיירים בחינם גם.יש לי ילדה בת 8.בגיל הזה אין כניסות חינם.ומשלמים לא מעט על האטרקציות.גם אם יש הנחות מסויימות.אני לא רוצה לרכוש מראש ולהיות נתונה לעמידה בזמנים לפי השעות שכתובות בכרטיסים .אני רוצה לבקר בכמה אתרים ביום אחד.וזה ירגיש כמו מרתון להספיק לראות הכל לפי שעות כניסה…אני מנסה למצוא מה יהייה הכי נוח,זול ורגוע.☺

תשובה

גם כרטיס האטרקציות לא מוזיל את הרכישה בעבור האטרקציות הספציפיות עליהן שאלת, גם כאשר לקחתי בחשבון את אוטובוס התיירים, לכן גם הוא אינו כרטיס כדאי מבחינה כספית. אינך חייבת לרכוש מראש כרטיסי כניסה לאטרקציות, הדבר אכן מגביל מבחינת זמני ההגעה לאתרים ולאטרקציות השונים, אך מומלץ לקחת בחשבון שבמידה ומדובר בעונה תיירותית, כמו האביב והקיץ, יתכנו תורים ארוכים בכניסה לאטרקציות (למשל לסגרדה פמיליה) דבר שרכישת כרטיס מראש יכולה לפתור.

שאלה

אוקי.כמה זמן לפני מומלץ לרכוש כרטיסים באינטרנט?

תשובה

הדבר תלוי ומשתנה גם בין אטרקציה אחת לשני וגם תלוי התאריכים עליהם מדובר. מתי אתן מתכננות להיות בברצלונה?

שאלה

נוסעות בחול המועד פסח.

תשובה

אם כך מומלץ להזמין כרטיסים מראש לסגרדה פמילה על מנת למנוע המתנה ממושכת בתור (תוכלי לעשות זאת באמצעות הקישור הזה), לשאר האתרים לא צפויים תורים ארוכים במיוחד בעונה זו של השנה.

 
לשאלות, בירור פרטים וייעוץ ניתן לפנות אליי במייל זה.
שירי
מנהלת פניות ויעוץ אתר הכל על
http://www.hakolal.co.il
עמוד הפייסבוק של הכל עלקבוצת הפייסבוק של הכל על

כרטיסים, סיורים מודרכים ופעילויות באזור הסגרדה פמיליה

**פרסומת**צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל

מפה

סנן על ידי