האם ההגעה למונסראט באופן עצמאי היא מורכבת?

**פרסומת**תשובה:

שלום,
ניתן להגיע למונסראט באופן עצמאי, רבים עושים זאת. יש כמה אפשרויות הגעה.
קודם כל, למי שעושה טיול נרחב יותר באיזור ולא רק טיול יום למונסראט, ניתן לשכור רכב (פחות מומלץ לשכור רכב ליום אחד, לרוב זה יוצא לא משתלם). אפשרות נוספת היא להגיע בתחבורה ציבורית. היציאה לשם מברצלונה היא מתחנת הרכבת של מתחם סנסטס (שליד כיכר אספניה). חפשי את הרכבת R5 היוצאת אל Manresa (אחת לשעה מ- 08:30 בבוקר). ברכבת ניתן לבחור בין שתי תחנות גישה אשר תלויות בצורה בה תרצי להמשיך את המסלול:
אפשרות א’- לרדת בתחנת Aeri de Montserrat – מכאן ההמשך הוא ברכבל (הרכבל התחתון) איתו תגיעי תוך מספר דקות אל לב האתר ולמערת המדונה השחורה (מומלץ ביום יפה).
אפשרות ב’- תחנת Monistrol – ממנה תמשיכי ברכבת נוספת אל לב האתר, ליום יפה פחות (מסלול ארוך יותר). כאן גם תמצאי חניה אם תבקרי במקום עם רכב. את המשך ההעליה לפגסת המנזר תוכלי לבצע בעזרת רכבת חשמלית קטנה/רכבל עליון מתוך האתר עצמו.

ממליץ לקרוא את העמוד הזה, תוכלי לקרוא בו עוד על דרכי ההגעה ועל האתר עצמו.

מנר המונסרט בין הצוקים המשוננים – צילום מקורי

 
מתנצל על שגיאות הכתיב,
לכל שאלה, התייעצות ובקשה אפשר לפנות אליי במייל זה

Ohad Shaked  אוהד שקד
http://www.hakolal.co.il
עמוד הפייסבוק של הכל עלקבוצת הפייסבוק של הכל על

תשובות נוספות שעלו לשאלה זו:

  • אנחנו הגענו עם הרכבת. אפשר לקנות כרטיס הכולל נסיעה ברכבת, עליה ברכבת שיניים, כניסה למנזר ועליה בפוניקולר למצוק, כולל ארוחת צהרים במסעדה של המנזר. היה פאוד פשוט וקל וטיילנו בקצב שלנו. בתחנת הרכבת פלאסה אספניה יש נציגים עם חולצות אדומות שמוכרים חבילות כאלה, שנקראות Tot Montserat. המחיר נכון להיום כ- 58 יורו.

 

מפה

סנן על ידי

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל