כרטיס האטרקציות של ברצלונה

הזמנת כרטיס האטרקציות של ברצלונה

כרטיס האטרקציות של ברצלונה (iVenture Card) מעניק הנחות על אטרקציות וסיורים מודרכים בברצלונה כמו גם מאפשר דילוג על התור באתרים נבחרים בעיר.

הזמנת כרטיס האטרקציות של ברצלונה
אפשר להתייעץ איתנו באופן אישי לפני הזמנה (על ידי הכנסת פרטים בטופס מתחת)
אנו מייעצים לכם לנצל שירות זה, מפני שיש תיירים שהכרטיס הוא מצויין עבורם וישנם כאלו שהכרטיס בשבילם הוא בזבוז כסף.

 

**פרסומת**הכרטיס כולל מבחר אטרקציות וסיורים ברחבי העיר, למשל: חווית גאודיאוטובוס התיירים של ברצלונה, סיור במוזיאון לאמנות עכשווית של ברצלונה (MACBA), סיור בפארק גואל (Parc Güell), סיור בקאסה מילה (Casa Mila)קאמפ נואו אקפסירנס ועוד.

כרטיס בתוקף לחצי שנה מרגע הרכישה, ול-7 ימים מרגע השימוש הראשון.

אפשר לבחור בין כרטיס ל- 3, 5 או 7 אטרקציות / סיורים.

ארון הגביעים במוזיאון הכדורגל בברצלונה
כניסה למוזיאון כלולה גם היא בכרטיס האטרקציות של ברצלונה
(צילום מקורי)
המלצות "הכל על"

  • לא להתבלבל בין כרטיס זה לכרטיס ברצלונה קארד, מדובר בכרטיסים שונים המתאימים לסוג אחר של תיירים. כרטיס האטרקציות של ברצלונה הינו כרטיס חדש המתחרה בכרטיס הותיק ברצלונה קארד, יש לא מעט תיירים שהוא משתלם עבורם יותר, בעיקר כי הוא כולל אתרים פופולריים כמו קאמפ נואו, ופארק גואל שבברצלונה קארד יש עליהם רק הנחה קטנה – מצד שני, הוא לא כולל נסיעות בתחבורה ציבורית שזהו אחד היתרונות הגדולים של ברצלונה קארד.
  • כמו בכרטיסי הנחות אחרים – אנו ממליצים קודם לתכנן את הטיול ורק אז לראות איזה כרטיס משתלם עבורכם יותר – ברצלונה קארד, כרטיס האטרקציות או אולי שילוב של שניהם. אפשר גם להתייעץ עימנו. אנו מאוד ממליצים למי שמתעניין בהמלצות כגון אלו, להציץ גם בעמוד המקיף הבא: המלצות והנחות לנוסעים לברצלונה, חובה לבקר לפני הזמנה!
  • ילדים בגילאי 3 ומטה אינם מחוייבים בתשלום עבור הכרטיס, ילדים בגילאים 4-13 זכאים להנחה, מה שהופך את הכרטיס כדאי עבור משפחות המטיילות בברצלונה עם ילדים (למידע נוסף על ברצלונה עם ילדים).
  • הכרטיס כולל ספר הדרכה ובו מפות ומידע על האטרקציות והסיורים הכלולים בכרטיס. לצפייה בעלון >>

הזמנת כרטיסי הנחות משולבים בברצלונה

ייעוץ, הכוונה ועזרה בהזמנת כרטיסים
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל