חווית גאודי Gaudí Experience

הזמנת כרטיסים לחווית גאודי

בסוף המאה ה-19 החל להתפתח סגנון אדריכלות חדש בעיר ברצלונה. סגנון ה"מודרניסטה", תת-סגנון קטלוני של תנועת ה"אר-נובו" הצרפתית. סגנון המודרניסטה, שהיה למעשה שילוב של אמנות מודרנית עם מוטיבים גותיים כלל אמנים קטלונים רבים, אך מהר מאוד הפך להיות מקושר דווקא לאנטוני גאודי והמבנים שלו הפכו להיות הסמל של ברצלונה. סגרדה פמיליה (Sagrada Familia) קאסה באליו (בית העצמות Casa Batlló) לה פדררה – קאסה מילה (La Pedrera – Casa Mila) ופארק גואל (Parc Güell) הם בין אתרי התיירותהפופולריים ביותר של ברצלונה.

הזמנת כרטיסים לחווית גאודי

חווית גאודי (Gaudí Experience) משתמשת בטכנולוגיות חדשות של 4D כדי להעביר את ההיסטוריה של גאודי ויצירותיו בצורה המוחשית והמעניינת ביותר. מסכי ענק, כיסאות זזים ומערכת שמע שהופכת את הכל למציאותי הרבה יותר ומאפשרת הצצה אל ההיסטוריה של חייו ופועלו של האדריכל הגדול. תזכו לראות לא רק את היצירות הגדולות, אלא גם תכניות ושרטוטים שלא יצאו לפועל, ובכך לקבל הצצה לראש של גאודי ולהבין את מחשבותיו. החוויה מחולקת לשני חלקים – החלק הראשון הוא חווית ה 4D שאורך כ-10 דקות, והחלק השני שאורך כ-20 דקות הוא תערוכה

**פרסומת**Prev 1 of 1 Next
Prev 1 of 1 Next

הצצה אל חווית גאודי

כרטיסים לאטרקציות נוספות לילדים ומשפחות בברצלונה
המלצות של הכל על לחווית גאודי

  • כדאי לדעתי שכרטיס האטרקציות של ברצלונה כולל בתוכו את חווית גאודי לצד אטרקציות נוספות, שווה לבדוק אם הוא מתאים לכם.
  • גם כרטיס גאודי פאס כולל את חווית גאודי לצד 2 אטרקציות גאודי נוספות, כדאי לבדוק גם אותו.
  • מומלץ לבקר במקום לאחר ביקור בפארק גואל, גם בגלל הקרבה הפיזית, וגם מכיוון שחלק גדול מוקדש למקום ותוכלו לראות איך הדברים שראיתם במציאות התחילו.
  • אין צורך להדפיס את הכרטיסים, רק הורידו לסמארטפון שלכם והציגו בכניסה.
  • סיור מתחיל כל 30 דקות ונמשך 30 דקות. שעות הפתיחה באוקטובר עד מרץ 10:30-17:00. ובאפריל עד ספטמבר 10:30-19:00.
  • דרכי הגעה: אוטובוס קווים 24 או 92 (המטרו הוא לא אופציה טובה מכיוון שהתחנה רחוקה ודורשת עלייה די תלולה) תחנת האוטובוס נמצאת ממש בכניסה לפארק גואל.

מפה

Filter by

ייעוץ, הכוונה ועזרה בהזמנת כרטיסים
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל