האם ניתן לרכוש את ברצלונה קארד ליום אחד? האם הוא כולל נסיעות באוטובוס התיירים?

שאלה שנשאלנו במייל בספטמבר 2018 - להוספת שאלה תגובה או התייעצות

שאלה

שם מלא:
מירב
דואר אלקטרוני:yXXXXXn@bezeqint.net

תוכן ההודעה:
שלום,
יש לי מספר שאלות לגבי כרטיס האטרקציות של ברצלונה, אשמח (מאוד) אם תוכלו לענות לי. אנחנו יוצאים לשייט מברצלונה ויש לנו יום אחד לפני השייט ויום אחד אחרי השייט לטיול בברצלונה – משך השייט – 7 ימים.
1. האם אפשר לרכוש אותו למשפחה ליום אחד לפני יציאה לשייט ויום אחד לאחר השייט ?
2. אם לא ניתן, האם אפשר לרכוש ליום אחד ?
3. האם הבנתי נכון והכרטיס כולל נסיעה באוטובוס תיירים עם עלייה וירידה לאורך כל היום , כניסה לקאמפ נו ועלייה ברכבל להר היהודים ?
אודה לתשובתכם

**פרסומת**תשובה

שלום,
1. כרטיס ברצלונה קארד תקף למספר השעות עוברן רכשת אותו החל מהשימוש הראשון בו – הזמן המינימאלי עבורו ניתן לרכוש את הכרטיס הוא 72 שעות כך שהכרטיס כנראה לא ישתלם לכם.
2. יש את כרטיס ברצלונה קארד אקספרס שהתוקף שלו הוא 48 שעות אך סביר שגם הוא לא יהיה משתלם עבורכם. הכל תלוי בכל אתרים אליהם את מעוניינים להגיע באחד מהימים.
3. שני הכרטיסים כוללים נסיעה בתחבורה הציבורית בברצלונה במחיר הכרטיס,הנחה ברכישת כרטיס עבור אוטובוס התיירים, ולא כוללים הטבות עבור כניסה לקאמפ נואו ולרכבל למונז'ואיק.

מאחר ובין היום הראשון ליום השני יש 7 ימים ככל הנראה גם הכרטיסים האלו וגם כרטיס האטרקציות של ברצלונה לא יהיו משתלמים עבורכם.
אם תרצו אפשר לשלוח לנו את התוכנית שלכם (להשתדל לפרט כמה שיותר על האתרים בתשלום אליהם אתם מתכננים להיכנס) ונחזור אליכם עם תשובה האם יש כרטיס שמשתלם עבורכם בהתחשב בימי השהות שלכם בברצלונה

שאלה

תודה רבה על תשובתך, וממש תודה על הצעתך, לעבור על התוכנית שלי כדי לבדוק איזה כרטיס ישתלם לי יותר, אם בכלל.

אני אשמח ואודה לך אם כשתעברי על התוכנית יהיו  לך הערות/הארות למקומות שבחרתי

15.09  מגיעים לאחר טיסת לילה…  חשבתי על טיול ברחוב הראשי

תשובה

אכן אין כרטיס יעודי שיוזיל את הביקור שלכם.

לגבי התוכנית:

-כניסה לסגרדה פמיליה – מאוד כדאי להיכנס פנימה, מדובר בכנסייה מאוד מיוחד ומעניינת עם פסלים ייחודים שיש רק שם, אבל לא כולם מתחברים לזה. לכם אני ממליצה לקרוא בעמוד הסקירה גם על מה רואים בה וגם המלצות של מבקרים, יתכן שעבורכם יהיה מספיק לראות אותה מבחוץ.

דבר נוסף שיש לקחת בחשבון במידה ותחליטו להיכנס לכנסייה הוא כי יתכן ויהיה תור ארוך. ניתן לקנות כרטיס מראש הכולל דילוג על התור בקישור הזה.

-הכניסה לכפר האולימפי אינה כרוכה בתשלום. זו לא אטרקציה מאוד מעניינת ומאוד פופולארית כך שאולי עדיף לרדת בתחנה אחרת באוטובוס עם יותר עניין –  אלא אם כן כמובן יש סיבה מיוחדת בגללה בחרתם לרדת בתחנה זו.

-לגבי קאסה מילה – מדובר בשני סיורים מאוד שונים, כך שזה תלוי בעדפה האישית שלכם.

מבחינת הסיור ביום מדובר בסיור במבנה של גאודי ומוזיאון, אך לדעתנו אם זו האופציה בה תבחרו אולי עדיף ללכת במקום לקאסה באליו – גם הוא בניין של גאודי. קאסה באליו גם יותר פופולארי ולדעתנו הוא אתר יותר מעניין ויותר מושקע של גאודי.
מחינת סיור בלילה קאסה מילה באמת מאוד מיוחד כולל מופע אור קולי על גג הבניין (המופע באנגלית) ומדובר בסיור שונה מהסיור שנערך ביום, יש לקחת בחשבון שהסיור בלילה יקר יותר. ממליצה לך להיעזר ולקרוא את עמודי הסקירה על הסיורים ואת ההמלצות עליהם, כמו כן בעמודים אלו תמצאי קישורים להזמנת כרטיס מראש:

קאסה מילה
קאסה מילה בלילה
קאסה באליו

– לגבי הופעות פלמנקו ממליצה לך לקרוא את העמוד הזה בו תמצאי מופעים מומלצים והמלצות של לגולשים על מופעים

– הכפרת הספרדי מתאר את המגוון הארכיטקטוני בתולדות ההתיישבות האנושית בספרד (גרסה עתיקה וגדולה למיני ישראל). זהו אתר נחמד לסיור קצר, אך יש שמוצאים אותה כחוויה קצת ממוסחרת מדי, ממליצה לקרוא את עמוד הסקירה ולראות את ההמלצות לכאן ולכאן. ניתן להזמין כרטיסים מראש בקישור הזה.

ישנם עוד כמה שדרות ואזורים מעניינים בברצלונה שאולי כדאי לשקול להגיע אליהם במקום לחזור שוב לשדרות הראמבלס, למשל:
הסיוטאדלה – פארק המצודה
פסאז' דה גרסיה – Passeig de Gràcia
אישמפלה – מעבר לבתים של גאודי

שאלה

היי שירי – שנה טובה וחג שמח

קודם כל תודה רבה שאת חוזרת אליי, זה מאוד עוזר.

שאלה לגבי רכישת כרטיסים ואוטובוס התיירים

1. יש כמה חברות של האוטובוסים ? כולם עוברים דרך אותם אתרים ? כי מצאתי דרך האתר שלכם ב- 30 יורו ויש ב 27 יורו … ( (Barcel

תשובה

היי,
1. יש 2 חברות המפעילות את אוטבווס התיירים בברצלונה – Barcelona Bus Turístic לו 3 קווים (והקישורים באתר כמו זה למשל מובילים לרכישה עבור חברה זה) ואת Barcelona City Tour שהוא אוטובוס התיירים הרשמי של ברצלונה ולו 2 קווים. השוני במחירים נוב

 
לשאלות, בירור פרטים וייעוץ ניתן לפנות אליי במייל זה.
שירי
מנהלת פניות ויעוץ אתר הכל על
http://www.hakolal.co.il
עמוד הפייסבוק של הכל עלקבוצת הפייסבוק של הכל על

הזמנת כרטיסי הנחות משולבים בברצלונה

**פרסומת**ייעוץ, הכוונה ועזרה בהזמנת כרטיסים
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל

מפה

Filter by