רובע המוזיאונים

רובע המוזיאונים – מרכז התרבות והאמנות של אמסטרדם

מידע כללי

רובע המוזיאונים (Museumkwartier) הוא הרובע התרבותי של אמסטרדם אשר מאגד בתוכו את שלושת המוזיאונים הגדולים והמפורסמים באמסטרדם: מוזיאון ואן גוך (Van Gogh Museum)מוזיאון הרייקס (Rijksmuseum) והמוזיאון העירוני של אמסטרדם (Stedelijk Museum). הם חלק כמובן מכיכר המוזיאונים (Museumplein), הכיכר הגדולה ביותר בעיר. גם וונדל פארק (Vondelpark) הוא חלק מהרובע, אליו מגיעים מקומיים ותיירים כאחד על מנת לרוץ, לרכב על אופניים או סתם ליהנות מיום שמש יפה.

רובע המוזיאונים – באופק הרחוק ניתן לראות את מוזיאון ואן גוך ואת מוזיאון הרייקס
(צילום מקורי)

**פרסומת**מלונות באזור רובע המוזיאונים

רובע המוזיאונים הוא איזור נהדר ללון בו, ההליכה למרכז העיר לא נורא ארוכה וישנה גישה נוחה בתחבורה ציבורית. בתמורה למרחק מהעיר תזכו בבתי מלון ברמה טיפה יותר גבוהה מאשר במרכז העיר לצד רחובות שקטים ושלווים וכמובן – קרבה למוזיאונים החשובים שבעיר. באזור הזה יש מבחר גדול יחסית של מלונות, בכל דרגות האירוח, כמו גם דירות ובתי הארחה. ברוב בתי המלון באזור זה קיימת גם חניה פרטית, לרוב בתשלום. מגוון המלונות הרחב אידיאלי עבור משפחות המעוניינות לצמצם בעלויות ושהדבר לא יבוא על חשבון איכות הלינה, אך גם עבור מי שמעוניין בחופשה מפנקת, שקטה ולא מעוניין להיות במרכז העיר הסואנת. בין המלונות המומלצים ניתן למנות את: Conservatorium HotelHotel JL No76Bilderberg Hotel Jan Luyken,Hotel The Neighbour's MagnoliaHotel ParkviewStudio Recar. (ראה עוד תחת מלונות באזור רובע המוזיאונים ומלונות באמסטרדם).

המלצות "הכל על"

  • בכיכר המוזיאונים יש בריכה גדולה שבחודשי החורף הקרים הופכת לאתר החלקה על הקרח – חווייה כיפית מאוד!
  • כמובן שעדיף לתכנן יום מוזיאונים מרוכז ולהתחיל אותו בכיכר המוזיאונים, כל סיור במוזיאון עורך בסביבות ה-45 דקות עד שעה וניתן לטייל בין המוזיאונים השונים בכיכר.
  • מומלץ לרכוש את כרטיס אמסטרדם פאס, הוא מעניק בין היתר כניסה למוזיאון העירוני ולמוזיאון ואן גוך כמו גם נסיעה חופשית בתחבורה הציבורית למשך 48 שעות. (למידע נוסף אודות כרטיס אמסטרדם פאס).
  • ניתן אך לא מומלץ להגיע ברכב, קחו בחשבון שאיזור כיכר המוזיאונים הוא בעייתי מבחינת חניה, בשאר הרובע הבעיה פחות רצינית. מתחת לכיכר תוכלו לחנות בחניון Q-Park Museumplein, למבקרים בוונדל פארק מומלץ לחנות ב-Q-Park Byzantium (למידע נוסף על השכרת רכב באמסטרדם).

**פרסומת**מידע שימושי

איך מגיעים?

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל

סנן על ידי